Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek?

Takcii kérdése:

Milyen robogót vegyek?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok és számomra számít a kinézet és nem vagyok oda az ilyen Piaggio Carnaby kinézetű motorokért. Motorok amiket én néztem aprila sr 50 de csak rosszat hallottam róla (kényelmetlen a kis kerekek miatt stb), derbi gp1 itt pedig jött a szokásos "noname" vacak... tudnátok valami jó robogót ajánlani (50ccm) max 250 ezer forintig?

2015. márc. 5. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél egy motort,ne robogót.

Ezek a turmixgépek kvasokat esznek,és 55 a végük..

2015. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aprilia sx 50 nézek egy ideje csak a jobbak 300 fölött kezdődnek...
2015. márc. 5. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Robogó alá biztos nem tesznek 17 colos kerekeket, elég hülyén nézne ki. Mellesleg az sr remek robogó. Haveromék olaszba voltak robogót behozni, a trailerre már nem fért fel 2, mivel hárman voltak, 1 vitte a kocsit, 2 meg hozott lábán két robogót és hazaértek vele, bár az sr 125 volt, csak tankolni kellett utközbe.
2015. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!