Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felvizezett benzinnel többet...

Felvizezett benzinnel többet fogyaszt az autó?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy csöpög az autó kipufogójából víz. Fel is tűnt, hogy a fogyasztásom is megnőtt kicsit. Lehet ez miatt? Vagy más a baj?


Vw Bora 1.6 16v.


2015. márc. 5. 15:24
1 2 3
 1/21 schocko ***** válasza:
42%
Más baj van...rossz autót vettél...VW...itt is csöpög minden új VW-ből...előbb kellett volna gondolkodni...de nyáron majd nem fog csöpögni...addigra kipárolog...a levegőből...merthogy a benzinedben biztosan nincs néhány cseppnél több, ha tele a tartály, akkor még annyi sem..........gondolkozz már el: mennyi benzint fogyaszt az autód egy km-en...s mennyi levegőt...s abban a levegőben mennyi vízpára van...annak valahol távozni kell....érted?
2015. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

azt a jó életbe......felvizezett benzin......különösebben nem is kommentálnám ezt az egész kérdést,mert a jó ízlés határán belül nem is lehet!!!!Nagy fizikus/kémikus zseni lehetsz!!!!

1)a benzin nem oldódik a vízben illetve a víz sem a benzinben!!!

2)amit te az autód kipufogójábol kicsepegni látsz vizet,az egyszerű kondenzvíz,ami a kipufogóban csapódik ki!!!!!

2015. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Dörmögő ***** válasza:
55%
Jelentsd fel a benzinkutat. Aztán majd szkenneld már be nekünk hogy mit válaszoltak, szerintem sokan kíváncsian várjuk.
2015. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 SándorÚr ***** válasza:
63%
valószínüleg többet fogyaszt, mert vízzel nem megy a kocsi, ezért nincs értelme vizet öntened a tankba.
2015. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Műszaki vizsgán voltam ma. Mikor erőteljesebben odalépett a koma az autónak, köpte a vizet...
2015. márc. 5. 16:35
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
akkor szerintem gyorsan dugd el az autódat és védesd le a szabadalmat,mert e tied az egyetlen olyan autó,amibe ha benzint tankolsz,az vizzé tudja azt alakitani........
2015. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyik részét nem érted annak hogy a benzin nem oldódik vízben?Nincs olyan hogy felvizezett benzin.
2015. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2015. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
csak kondenzvíz. semmi haja nincs. a benzin meg pláne nincs felvizezve mivel nem is lehet felvizezni :D
2015. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
baja*
2015. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!