Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen sportos autót...

Ki milyen sportos autót mondana nekem?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy 300 lóerő környéki. Kisebb sportos autó. Kétajtóval. Benzines motorral.

Olyan autóra gondolok amit ha meglátnak az emberek egy sport kipufogóval akkor nem mondják azt hogy mit akar ez a hülyegyerek ezzel a roncsal?

Mert a legtöbb az ilyen 70 lóerős golf sport dobbal. Meg a 20 éves bmw sportdobbal azt csak hang van meg feltűnősködés de erő meg nincs.


2015. febr. 28. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondani tudok, de gondolom nem fogsz venni. Lehet beérnéd a szidott roncsokkal is ha lenne. :)
2015. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor mondogassad szépen a 20 éves bmw meg golfot. Nekem meg autó kell.

Még nem tudom milyen. Nem.ismerem annyira a típusokat. 3.5 milióm van az autóra.

2015. febr. 28. 14:38
 3/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

3,5 millióig 300 lóerő körüli sportos kocsik hm..


Na nézzük:


BMW M3

[link]


Mercedes CL500

[link]


BMW 535D

[link]


Nissan 350Z

[link]


Lexus GS450

[link]


Jaguar XK

[link]


Mazda 6 MPS

[link]


Cadillac STS

[link]


Nagyjából ilyeneket találtam, most nem a konkrét autók a lényegek amiket linkeltem, csupán csak iránymutatás, hátha ihletet tudsz meríteni.


Ez ugyan "csak" 200 lóerő, de vagány kocsi


Golf V GTI

[link]

2015. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jackson666 ***** válasza:
Vegyél egy nissan 350z
2015. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
300 lóerő közútra parasztvakítás. Lehet, csak minek? A Lotus Elise köszöni szépen 134 lóerővel még mindig az egyik legjobb sportautó, a Mazda MX-5 133, Renault Clio RS 197, Toyota GT86 200 lóerő, s bőven élménydúsabb vezetést kínálnak mint egy bálnamerci vagy gengszteraudi. S ha megjelensz egy pályanapon vagy valami amatőr eseményen akkor sem fognak hülyének nézni vele.
2015. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!