Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Italjet...

Mi a véleményetek az Italjet és a Betamotor robogókról? Melyiket válasszam? Megbízható gépek?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék egyet venni és ezt a két fajtát találtam a közelemben nekem megfizethető áron és tulajdonságokkal. De nem ismerem őket. Írjatok véleményt! Köszi!
2010. febr. 13. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

italjetet soha az életben ne vegyél. akkor már inkább kymco-t.

italjet újan brná fél évig, használtan fél óráig.

2010. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Italjet kicsit kényes, vállazd inkább a Dragstert az minarelli blokkos, csak az első függesztés az katasztrófálisan rossz, rentgeteg bajod lessz vele. Betamotor hát..., milyen típusról van szó ? Nincs lehetőség más rotyogót nézni, mondjuk Yamaha, Malaguti ?
2010. febr. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el mindkettőt,nagyon sok nyűgjük van és aranyárban mérnek hozzájuk mindent.Érdemesebb más robogókat nézned.
2010. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem Italjet Formulám van és nagyon sok gond van veled. Eddig 2 szer volt henger cserélve. Mondjuk a gyorsulása és a sebessége nagyon jo és nagyon erös még az eredeti dugattyuval is de ez nem tart sokáig(kb 5000 km). Én nagyon szeretem az én Italjet-em de azért nem ajánlom csak az Italjet Dragster-t.
2010. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem van egy beta rr 50 supermotom teljesitménye sokkal jobb mint bármelyik hasonló 50ccm es motornak de 1 baj van velük alkatrész méreg drága hozzá
2011. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!