Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz 190E fényszóró...

Bikemano kérdése:

Mercedes Benz 190E fényszóró kapcsolom mellet van egy le fel tekerhető kapcsolo, mi ennek a szerepe?

Figyelt kérdés

Hiába tekergetem le föl, nem vettem észre változást (vagy nem figyeltem eléggé, vagy nem müködik...), szoval a kérdésem az, hogy ezzel mit szabályozok, mert gondolom arra van mivel számok vannak mellete :)

[link]



2015. febr. 27. 14:29
 1/5 szántóvető ***** válasza:
100%
fényszóró magasságállítás lesz.ha nem látsz változást este akkor nem működik.
2015. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SándorÚr ***** válasza:
100%
fényszóró magasságállítás ez tuti.ha nem látsz változást akkor nem működik.
2015. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valójában nem éjszaka probáltam, de ma este kiprobálom, ha esetleg el van romolva házilag javithato vagy szükséges hozzá szervizeltetnem? Vagy egyáltalán javitható ez vagy cserére szorul? :) Köszönöm a válaszaitok!
2015. febr. 27. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

A fényszóró magasság állítására szolgál.

A fényszórót vákummal mozgatja, ha nem működik lehet csak szét van csúszva egy kis cső a motortérben, vagy nem tömít rendesen valahol egy toldó például és így elszökik a vákum valahol.

Vannak egyébként alkatrészeim 190-eshez ha szükséged lenne valamire keress meg üzenetben.

2015. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, kösz a választ, megprobálom megoldani, érdekelne, de nem hiszem, hogy megoldható, erdélyből irok, magyarországra meg 1-2 évente járok :)
2015. márc. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!