Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segitene leirni vagy...

Bikemano kérdése:

Valaki segitene leirni vagy mutatni egy útmutatót mercedes benz 190E biztositéktáblához?

Figyelt kérdés
Hello! 190E (1.8 benzines) autóm biztositék táblájához szeretnék valamiféle leirást, neten nem találtam semmit és szeretném tudni, melyik biztositék mire szolgál, a rükverc lámpám valamiért nem szuperál, talán biztositék, de nem tudom melyik az :)

#Mercedes-Benz #biztositéktábla
2015. jan. 31. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A tetején elvileg rajta van minden németül. Ha a tolató lámpa nem működik a váltókarnál is lehet a hiba. Ott van a kapcsolója.
2015. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam a tetején nincs semmiféle leirás :( a kapcsolokarnál én is gondoltam, de nem bontottam szét hátha csak egy biztositék :)
2015. febr. 2. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszadó vagyok. Mindegy, ha bizti lenne azt úgyis látod szemmel is ha valamelyik rossz. Meg persze más funkciók sem működnének, mert nem csak a tolatólámpa van 1 biztosítékon. Csak fel kell pattintani a váltó körüli fabetétet és már látod is.
2015. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,csak a felpattintom se tudom, hogy kell kinéznie jo állapotban :) mert neten is csak jibásakot kaptam, és olyat is találtam ami nem a kapcsolokarnál van azt irták az is lehet hibás azt nem tudom, hogy kapcsolo vagy valami más de ehez van köze, nem igazán értek az autokhoz inkább motorokal foglalkoztam eddig szoval iemsiben nincs tapasztalatom :)
2015. febr. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!