Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW (316i) autókban mi igaz...

BMW (316i) autókban mi igaz abból hogy van beleszerelve egy folytás amit ha kiszereleünk plusz lóerőt nyer az autó?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen vagy csak én hallottam / olvastam valamit félre? És ha van, érdemes kiszerelni?
2015. febr. 25. 23:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár,hogy a kommentekben többen és többször is leírták helyesen,de te továbbra sem vagy erre képes!De akkor maradjunk a "folytás"-nál!Ha ezt kiveszed,a sor 4-es 316-os Bmw-d M3 -asokat megszégyenítő teljesítményre lesz képes,de csak ha előtte kék helyzetjelzőt teszel előre,és a hátsó ablakra telibe felragasztasz egy M-power matricát!!!!Amúgy meg te vagy 120. kóró akinek se esze,se pénze,de felteszi ezt a kérdést,hogy rossz ezer éves 1.6-os bmw-ből,hogy lehetne plusz lőerőt kihozni,minél olcsóbban de lehetőleg ingyen........a szánalom ne továbbja........még az kimaradt,de gondolom az egész úgy kéne,hogy ingyen legyen,ne kelljen semmit venni/átalakítani hozzá,és a fogyasztás ne változzon!!
2015. febr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szántóvető ***** válasza:
100%
a gyárban megalkották a mesterművet az ezerhatos motor formájában.mindez a menetpróba során kiderült ki mikor is a tesztelők nem tudták kordában tartani az autót az iszonyatos gyorsulás miatt.-Úristen,mi lesz a sorhatoson edződött tulajokkal,ijedtek meg a mérnökök.ők nincsenek erre felkészülve lelkileg,a többi átlagautósról nem is beszélve.vissza fogják vinni a kocsit a szalonokba szerényebb menetteljesítményt követelve.-fojtsuk le a motort szoftveresen!találta ki egyikük,mire a többi mérnök lelkesen bólogatott.így került gyártásba az 316i-széria lebutítva,a teljesítményétől megfosztva.a fojtást ki kell iktatni és a kocsi magához tér,ereje megkétszereződik.
2015. febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!