Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első milyenautónak érdemes venni?

Első milyenautónak érdemes venni?

Figyelt kérdés

Első autónak érdemes valami nagyobbat venni?

Gondolok [link]


[link]


vagy első autónak nem szabad ekkorát venni?



2015. febr. 24. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

De, szabad, nem tiltja semmi.


Feltételezem, már több hetes a jogsid és már legalább 100 km-t vezettél, úgyhogy nyilván nem lesz gond egy többszáz lóerős autót elvezetni. Tankolni meg úgyis apu fog, a karbantartási költségeket meg majd anyu fizeti.


Nyugodtan, én a Lancert javaslom, azért az mégis csak japán.


De ne felejts el kicsit tuningolni: kék led a helyzetjelzőbe, esetleg színes neon a kocsi alá, világítós szelepsapka, és a többi...

2015. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit keresel még itt?!?!?Holnap iskola!!!!Tünés leckét irni!
2015. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első autónak szinte csak drága szupersportautót szabad venni.

Ha nem telik rá, akkor kötelező egy nagy prémiumautót, lehetőleg olyat, aminek a szerviz és fenntartási költségei egy havi magyar átlagfizetést tesznek ki, de legalább azt hiszi róla a leendő tulajdonos, hogy bevonzza a csajokat és valami nagyvállalat főnökének fogják hinni az emberek.

Kötelező jelleggel!


LOL :)

2015. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na ez a kérdés tuti kamu...
2015. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked max Marutid lesz
2015. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél Corvettet ha az tetszik. Első autónak én is egy 500 lóerős Chargert vettem. Azóta rengeteg tapasztalatot szereztem, most pedig 2 hónapos jogsival már valami erősebbet szeretnék, mert ez már gyenge kicsit.
2015. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!