Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mióta lehet le rakni a Jogsit...

Mióta lehet le rakni a Jogsit lerakni Motorra?

Figyelt kérdés
13 vagyok és le szeretném rakni a jogsit motorra csak azt nem tudom hogy hány éves kórtól lehet le rakni rá a jogsit?

2015. febr. 22. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
idekötő és ige egybe: lerakni, jogsit, motorra kis betű és nem mióta, hanem hány éves kortól. és előbb írj, utána vezess, főleg motort
2015. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
ja és nem kórtól, hanem kortól, a kór betegséget jelent
2015. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mongoloid válasza:
79%
még pihenhetsz de a sok nyelvtan tanár majd addig megtanít magyarra.
2015. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

"Mióta lehet le rakni a Jogsit lerakni Motorra?"

Magyarországon 1901-ben volt az első vezetői vizsga, ettől kezdve létezik a vezetői engedély fogalma. Hogy motorkerékpárra mióta lehet jogosítványt szerezni, nem tudom. Ha pedig értelmesen írnád ki a kérdést, talán normális választ is kapnál rá.

2015. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Hogy valaki a kérdésre is válaszoljon:

ha jól emlékszem 16 éves kortól lehet motorra lerakni (14 éves kortól lehet robogóra). 5 éve még így volt. Az a biztos, ha felhívsz egy autósiskolát.

2015. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!