Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 2.2 i-CDTI vagy...

JENKINS1 kérdése:

Honda Civic 2.2 i-CDTI vagy BMW 320d? Részletek a leírásban!

Figyelt kérdés

A téma adott , szerintetek melyik a jobb választás ? 2-3 évre tervezem , főleg autópályás utakra munkához .

A Honda adatai : 2007 es sérülésmentes , 128.000 kilométerrel , végig vezetett szervizkönyvvel, manuális 6 fokozatú váltóval.

A BMW adatai : 2006 os sérülésmentes , 320.000 kilométerrel , végig vezetett szervizkönyvvel, automata 6 fokozatú váltóval.


Mindkét autó gazdajat ismerem , garantáltan jó kezekben vannak . A civic egyik kollégámé a cég fizette a szervizelést mindig a hondaba vittük . A BMW a háziorvosomé , szintén márka szervizbe járt vele . Mindkét autó újonnan lett vásárolva szalonban .


A BMW 150.000 forintal olcsóbb . A civic beltere de a BMW külseje fogott meg . Szerintetek melyik a jobb választás ?



2015. febr. 20. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nehéz, de ha a kilómétert nézzük akkor csakis a Civic és ha mindig a Hondába lett szervizelve akkor garantáltan hibátlan autót kapsz.

A BMW hiába BMW de a 320e km szerintem sok, még a BMW-be is

2015. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Honda, újabb, kevesebbet használt, és egy vérbeli autósportoló manuális váltót kezel. Most komolyan, 150.000 forinton múlik? Ne vicceljünk már. Meg a BMW külseje fogott meg? A BMW, mint szép autó (főleg az E90 ?? Ez komoly? Jó, hogy nem már cicaautó... A BMW egy mérges varacskosdisznó és ha élne, kikérné magának, hogy ő tetszen.

A Honda Civic, na az dizájnos kívülről is, mi az, hogy csak belül jó?

2015. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
150000 forinton semmi nem fog múlni . Mindkét autó tetszik kívül belül csak úgy értettem a Honda belülről míg a BMW kívülről jobban .
2015. febr. 20. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyértelműen a Honda a bölcsebb választás, ráadásul ugyanolyan feltételek mellett kb.1 literrel kevesebbet fogyaszt, ugyanis a BMW alapból 230kg-al nehezebb autó.
2015. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekem E90-es BMW-m van pont olyan ami az egyik választás, rohadt jó kocsi, ennek fényében mondok itéletet.


A Civic kívülről nem annyira izgalmas, viszont ha igaz a kilométer nagyon jó vétel, hiszen 128 ezer kilométer szinte semmi...


A BMW izgalmas, dögös megjelenésű, de 320 ezer kilométer legjobb esetben is az élettartalmának a felét jelenti, ilyenkor rengeteg alkatrész cserére szorulhat.


Bármennyire is BMW párti vagyok ebben az összehasonlításban a Civic-et venném, ha csak nem szívszerelem a BMW, de arra úgy sincs ész érv.

2015. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
E90 et mar lattam 800000km-rel is hondat még nem
2015. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volvo s60 2.4 d5 lett 217000 km el .
2015. márc. 13. 19:45
 8/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Most bunkó leszek, de szerintem, jó szarul választottál. :(


Inkább a fentiek közül választottál volna...

2015. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!