Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf IV-ből milyet érné meg...

Golf IV-ből milyet érné meg venni?

Figyelt kérdés
Mindenki a dízelt isteníti, a benzineseket meg fikázzák. Csak az a baj hogy második autónak lenne, és csak ritkán lenne használva, akkor se túl nagy távra (15-20 km) így nem biztos hogy a dízel megérné. De a benzineseket nagyon szidja a szakirodalom. Ezért nem tudok dönteni. a keret 700000 Ft.

#benzin #dízel #golf 4. golf
2015. febr. 18. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
csakis a mindent verő 4litert fogyasztó egykilenctádét vegyed!!!!
2015. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 litert fogyasztó tédéi? hát azzal járnak a szmókosok gázolajat leadni. De amúgy ilyen használatra BŐVEN elég az 1.4
2015. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen használatra csakis benzin, nem olyan rossz az ahogy mondják, és ha sokat is eszik, ilyen távnál szerintem az sem nagyon számit.
2015. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt Octaviam 1.4-es motorral, az ugyanez a kocsi, csak még nagyobb, és nehezebb. Ennek ellenére simán elég volt hozzá a motor, és a fogyasztása se volt nagy. 6-6,5l között eljárkáltam vele vegyesben. Igaz, én nem vagyok egy száguldozós típus.

Szóval én csak ajánlani tudom az 1.4-est. Az 1.6-osról nem tudok véleményt mondani.

2015. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
^ az 1.6 is jó motor. 1.4-esről is tudok nyilatkozni, szintén Octavia, mondjuk országúton már elég vérszegény, de városba tökéletes. Az 1.6 105 ló, az meg tényleg elegendő egy Golfba. Amúgy az 1.9 PD meg a sima TDI tényleg király, tapasztalat.
2015. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!