Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbuktam az első autóiskola...

Megbuktam az első autóiskola vizsgán, félek, hogy a másodikon is megfogok. Ti voltatok már úgy, hogy csak másodikra sikerült letenni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Munkatársam ötödjére ment át... igaz, hogy 1 év alatt 2 balesete is volt. xD

Én azt mondom nem minden sikerül elsőre, 2.ra már illő lenne, de ha a 3. után sem sikerül, akkor az ilyen ember inkább használja a tömegközlekedést!

2015. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
kettő még belefér. a harmadiknál már illik átmenni.
2015. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Forgalmi vizsgára nem a kötelező 30 óra levezetése után kell jelentkezni, hanem amikor már a vizsgakövetelményeknek meg tud felelni a tanuló.

Olyankor is meg lehet bukni, a vizsgán egyetlen hiba is bukáshoz vezethet, de jelzés értékű lehet, hogy a következő vizsgán is bukást jósolsz magadnak.

Nem szívesen ad ki az ember fölöslegesen több tíz, vagy akár százezer forintot, de azzal nem leszel előrébb, ha felkészületlenül próbálgatod a vizsgát - nem tudom erről van-e szó, de ez érződik a bizonytalanságodon.

A vizsgadíjból még vehettél volna 4-5 órát, két sikertelen vizsga plusz 10 órát jelent, amit érdemes bevállalni, ha érezhetően nem megy még a vezetés.

Sokan vizsgáznak 50-60 óra gyakorlás után elsőre, de ugyancsak sokan vizsgáznak 30-40 óra után 3-4 bukással megtoldva a tanulóidőt.

Ez nem egy klasszikus vizsga, amikor egy fix óraszám után, meghatározott időben be kell számolni a tudásról, a forgalmi vizsga csupán egy vezetési bemutató, ami ha nem sikerül, "gyakoroljon még" minősítést (bukás) eredményez.


Mi volt a bukás oka, és miért gondolod, hogy a következő vizsga sem fog sikerülni?

2015. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!