Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen riasztó rendszert...

Ki milyen riasztó rendszert ajánlana, egy 3,5millió forintos autóba?

Figyelt kérdés
Olvasgattam az utóbbi időben elég sokat meg tájékozódtam,volt aki azt mondta minek risasztó elég a casco,volt aki azt mondta érdemes az embernek magának össze válogatni mindenféle védelmet,volt aki azt mondta megbízható cégtől riasztót,volt aki meg azt mondta egy mezei riasztó elég,meg ajánlottak gps nyomkövetőt és azt mondták elég az az autóba riasztó nem is kell.Nos én meg nem tudom mit is kéne van rá 190EFT om nézegettem több féle rendszert ,pl a blue16 egy ismert cég [link] kérdés,hogy ez a cucc mennyire hatékony 190EFt ért mert ugye azt tudom pl motor zár alap,de ahány cég anyi ajánlat és elég drágák általában,mondjuk nem ez a 190EFt a gond csak ennyiért jó riasztót szeretnék.
2015. febr. 13. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Pajzs?
2015. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lakd le kívül belül..az elég riasztó
2015. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pajzsot is néztem az is kb 190EFt de annak pl távirányítós a riasztója állítólag azt le lehet kódolni,a blue 16 é meg olyan mint egy pendrive van az ablakon egy kis leolvasó 3 centire oda teszi az ember és nyílik az autó és nem sugároz jelet.
2015. febr. 13. 19:19
 4/6 A kérdező kommentje:

ma 17:43


Az a gáz ma egy rádió adást hallgattam és beszélt benne tbb tulaj a fickónak is meg lovasították az öreg mitsubishiét ami nem volt nagy durranás,ezért még csodálkozott is rajta.

2015. febr. 13. 19:20
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Ha a pajzsos autódat ellopják, akkor ők kifizetik az árát... Ez elmond valamit róluk.
2015. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen,csak ugye mások mondták,hogy a pajzsnak hagyományos távirányítója van,hát nem tudom nehéz a helyzet.
2015. febr. 16. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!