Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak még hasonló tippek és...

Ledzep kérdése:

Vannak még hasonló tippek és trükkök?

Figyelt kérdés

Tudtátok hogy ha télen padlógáznál állítjátok le az autót akkor a benzin kicsapódik leállítás előtt a hengerfalra, így következő indításnál már pöcre indul az autó mert nem tud kicsapódni a hengerfalra a benzin és azonnal berobban, így rögtön indul a motor?

Ha valaki tud még hasonló praktikákat autókarbantartás és megkímélés terén kérem írja le ide!

Előre is köszönöm!


2010. febr. 10. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha óvatosan vezetsz, nem fogyaszt annyit az autó.
2010. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
71%
Én meg ha szépen üresben gurulok, leáll magától az autó menet közben. Ez egy tipp azoknak, akik össze akarják törni az autójukat.
2010. febr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
A motrot újra rakattuk és egy körforgalom előtt amikro lassan érkeztem be, azt hittem h lefulladt az autó, mert annyira csendbe ment a motor :))) persze eszembe se jutott a tméterre nézni....és rágyüjtottam még egyszer erre persze szegény egyből lefulladt, a fékem megkeményedett, meg persze az autónak esze ágába se volt újra indulni. NAH erre a MEGOLDÁS: KUPLUNG+GÁZAT benyomni egyszerre és egyből indul!!!
2010. febr. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Autója válogatja. Ha én a Subarumat padlógáznál állítanám le, az olaj ráéghetne a turbóra. A turbó tönkretételének ez jó módja, ebben az esetben. Az üresben gurulás jó módszer, ki fogom próbálni:DD

A garantált infarktushoz én is tudok jó trükköt(mármint, ami esetemben működik). Kikanyarodásnál (pl. 2-ben, 10-20 km/h-nál) elbambulás, majd padlógáz. A kocsi fara lelapul, az orrát felkapja...a sofőrt, utast és közlekedőket pedig lehet újra indítani:)

2010. febr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nagy gázzal leállítás szerintem csak kétütemőnél működik. (vagyis ott van értelme)
2010. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadó a nyertes!Csak a kétüteműnél működik ez a fajta megoldás.
2010. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nem tom hogy csak kétüteműeknél van-e, nekem puntom van, nem kétütemű, és nekem bevált, azért is írtam ki ezt példának. =)
2010. febr. 11. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
vegyesen nyomják az emberek a hüjeségeket...
2010. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsonak! Nem ítélkezni hanem a kérdezőnek válaszólni kell!Egyébként semmi műszaki alapja nincs,de ha neked így jó akkor alkalmazd:))
2010. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

06:44-nek


Az infarktusos dolgot könnyű megoldani egy bubaruval:D

2010. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!