Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent autóknál a CL jelzés?

Mit jelent autóknál a CL jelzés?

Figyelt kérdés
Azt ha jól gondolom ez olyan mint a TDI vagy GTI.A CL jelzés főlleg Vw golf MK2nél látom és azt látom hogy egyik CL sem dizel mind benzines.De kerstem neten és nem találtam rá hogy mi ez a CL.Mi a véleményetek róla?És ha még van valami megjegyzésetek/véleményetek a CL-el kapcsolatban írjátok le azt is.Előre is kösz.
2015. febr. 4. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A CL ebben az értelemben a Golf egyik felszereltségi szintje volt.
2015. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah értem köszi.
2015. febr. 4. 22:25
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

Régi Swifteknél a CL az 1.0 "fapados" 5 ajtós felszereltséget jelezte. Nem színre fújt lökösök, tükrök, no központi, no szervó, no légkondi, no légzsák, no kényelem, no vezetési élmény.

(Vagy kihagy az agyam és GL volt? Nekem CL rémlik)


Mercinél kasztnitípust jelöl, Coupe Leicht.

2015. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vw-nél a CL az a comfort line fantázianevű felszereltségi szintet jelöli. Egy jól fel szereltségű modellt jelent, újabbaknál (15 év és annl fiatalabb) asszem ált a highline volt a full extra, a CL az eggyel alatta lévő felszereltségi szint. diesel és benzines is lehet, a motort ez nem határozza meg...
2015. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah tehát akkor leget pl.:Vw golf mk2 GTI CL vagy TDI CL?!Igaz?:))
2015. febr. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!