Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot szeretnék venni,1-1,5...

Peugeot szeretnék venni,1-1,5 milla körül mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
5 ajtó, klíma alap. Kb. 206, 306 körül gondolkodom...
2010. febr. 9. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Jól gondold meg ezt a Peugeot dolgot, ennyi pénzért már autót is lehet venni...
2010. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
306-ost!!! Nekünk az van nagyon tágas, kényelmes. 2 éve van meg és még soha nem volt vele baj. Sokan azt mondják szar, pedig Peugeot-k a legjobb autók. Ja és csak szervízkönyveset!
2010. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek! Qrva gyorsan leoltjátok aki francia autóba szeretne ülni.Ha neki ez tetszik,miért ne vehetne ilyen típust?A f@sznak pofáztok bele!

Kérdezőnek!Elég széles a skála,kifoghatsz jó állapotúakat ilyen árba,de én inkább a 206-t ajánlanám.Vétel előtt egy tüzetes ,mindenre kiterjedő átvizsgálást javaslok.Hidd el megéri,a későbbi kellemetlenségektől meg óv.Lehetőleg itthoni szervizelései legyenek,amik után lehet nézni.

2010. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek! Qrva gyorsan leoltjátok aki francia autóba szeretne ülni.Ha neki ez tetszik,miért ne vehetne ilyen típust?A f@sznak pofáztok bele!


Okés, nem azt mondtam hogy ne vegyen, csak hogy gondolja meg. Nem én fogom ezen az oldalon megkérdezni hogy nem indul az autó. Milyen autó? Peugeot.Jah...

Egyébként kérdezz csak meg egy szerelőt, úgy általában a francia autókról. Ha lenne egy kis műszaki érzéked, rájönnél hogy milyenek a francia autók. De mint már mondtam, nem mondtam egy szóval sem hogy ne vegyen olyan, mindenkinek a saját dolga, csak egy tanács volt.

2010. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, potyog ki belőle minden, ismerősöm francia autókkal foglalkozik, de neki audija van, nem véletlen. Inkább japán vagy német márkákat javasolnék, azokkal nem lesz baj. De ha "muszály" én biztos egy benzines 206-ost vennék, ha nem kell a kiccsalád réjszire is, mert akkor inkább a 306, neadjisten fontolóra vennék egy 406-ost. Ennyiért regadóval mindennel együtt van egy kifogástalan 120e kilóméteres 3-as BMW-d németből.
2010. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a használt autó mindig zsákbamacska... Még 99-ben vettünk egy Renault Safrane-t, 2.5-ös volvo motoros, full extrás. Konkrétan az autót ma 500 ezerért lehetne eladni, akkor 11 milla volt :D Mindenki csodálkozik, hogy ezt a sz@rt hogy lehet fentartani, tuti betegágy... Hát gyerekek, van benne 250 ezer km. Kuplungot cseréltünk már rajta, és ugye a kötelező alap dolgok... de konkrétan ennyi... 200-nál eszünkbe jutott, hogy talán kéne vezérműszíjat cserélni... még az is bírta. Néha vannak furcsa napjai, és pl. egy hétig hol ment az index, hol nem... de amúgy hibátlan. Mindig mindent megkapott (ezt a vezérműszíjat elfelejtettük :) ) Nem volt soha törve.

Ahogy Henry Ford is mondta, a legjobb autó az ÚJ autó :) Ez a Renault-nk céges verda, még az apám vette, és megtartotta szaladgálósnak. Nekem volt már Mercim, Bmw-m, amerikai autóm vagy 10 féle, Land Cruiserem, Lexus-om... mind használt volt, és hiába nézettem át jól mikor megvettem, hiába mértük körbe, mindegyikre a gatyámat költöttem. Egyszer hirtelen felindulásból vettünk két 206-ost újonnan, akkor jött ki a 207, ezért olcsón adták. Egyet akartunk az asszonynak, de állt a szalonban egy 206RC, aszondták két éve áll, túltárolt, vegyem meg azt is, és a kettőre iszonyat jó árat mondanak... végülis a kettő annyi volt, mint a 206RC lett volna listaáron :)

Na a lényeg, imádtam, asszony is. Egy év alatt ő 70 ezret tett bele az 1.6-osba, én 35-öt az RC-be, pedig arra gondoltam majd csak poén verdának lesz tartva :) De nagyon bejött a gokart feeling, pedig volt már STI-m is :) Hibátlanok voltak, nulla szervíz a kötelezőn túl... Asszonyét 150e km-rel adtuk el, az RC-t 70-nel... Akik tőlünk vették azóta is áldják a nevünket, imádják...


Szóval én nem tudom :)

Tény, hogy van sok ismerősöm aki szívott már C5-tel, 607-essel, 407-essel, a lagunát meg állítólag csak bontósok veszik, más nem ad értük pénzt... VelSatist ingyen adják már a ha.hun :)

De a 206-os, Clio páros szerintem nem nagy rizikó... ezek azért nem túl bonyolultak... Én csíptem :)

2010. febr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21:52-nek Francia autókból élek.Csak annyi érzékem van hozzá,hogy 20éve szerelőként dolgozom,ebből 4évet Peugeot szervízben töltöttem.Még valamit!!
2010. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel peugeotról kérdezett,mit keres itt a bmw-s duma.Ezt nem lehetne kihagyni? Majd ha arról kérdeznek...
2010. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Peugeot 306!

Nekem 3 éve van meg,70000 km-errel vettem, 90000 km-t tettem bele, hozzáteszem nem volt soha kímélve és ez idő alatt lengéscsillapítót, kuplungot, és szilenteket kellett cserélni! Ezek minden autóba elromlanak! Még egy bmw-be is! Dinamikus, gyors megbízható autó! Imádom!

2010. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!