Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W124 200D Vélemény?

Kiscsu16 kérdése:

Mercedes W124 200D Vélemény?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy írjátok már le nekem az összes véleményetekwt, és tudnivalót erről a személyau5óról. A válaszokat köszönöm.



2015. jan. 29. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint nem Mercihez illő, hogy alig bir megmoccanni. Amúgy nem lenne rossz, de ne 5 literes fogyasztást várj tőle, és ha Merci kell, akkor vagy vegyél erősebbet, vagy ne Mercit vegyél.
2015. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
74 lovas szívódízel motor egy nagy kaszniban:nem kell neked ilyen.maga a kocsi kiváló amúgy,a világból kimegy.(ki is ment már huszon egynéhány év alatt.)ez még minőségire sikerült ami az utód w210-esről kevésbé mondható el.
2015. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazságszerint nem versenyautót akarok venni, hanem egy megbizhatót. Első autónak tökéletes nem?
2015. jan. 29. 17:00
 4/6 szántóvető ***** válasza:

hát én örültem volna egy ilyen típusú,jó állapotú 1. autónak..

az átvizsgálás terjedjen ki kompressziómérésre is.próbáld ki az autót,kergesd meg oszt majd eldöntöd hogy megfelel-e a teljesítmény :)

2015. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes konstrukció, de 5-600 alatt ne nézegess, mert csalódni fogsz benne. Nem mondom 500-körül is ki lehet fogni viszonylag jókat, de ne kapkodd el.

Viszonylag nagy, kényelmes. Fogyasztása: 5,5-6 liter.

Viszont az utazósebessége is hosszú távon kb. 110.

2015. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elöször egy bmw e46 318i autóm volt.De aztan rájöttem,hogy nekem valójában mindig is a w124 tetszett. Az utamba egy 200d -t sodort az élet.Amit a nagy bátyámtól vettem(elsö gazda).55kw 75ló 4 fokozatú sebesség váltó és 225xxxkm . Sokan szidják,hogy csak 110 megy,pedig nekem simán megyen 160ig.160-tól 170 mendegél,(próbáltam)na de nem verseny autó.De cserébe kinyirhatatlan,kevés fogyasztás,hihetetlen manöverezésekre képes (jobb e46-tól),és nagyon szép autó.Soha el nem adom.
2016. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!