Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a kicsi magas...

Mi baja lehet a kicsi magas csipogónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! pár napja kötöttem be a magas kis csipogó hangszórót! Eddig tökéletesen szólt, ma bekapcsolva cicergett, és halkan szólt, néha jól szól, néha nem stb, ma széhuztam, hogy ne legyen semmi baja, nem mertem használni, mi lehet a baj? túlhajtottam volna? 35-ből max 20-as hangerőn szólt! Esetleg kábel? Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 28. 22:03
 1/5 dirtboy ***** válasza:

ennyiből nem nagyon lehet megmondani

mind a kettő csendbe lett vagy csak az egyik?

miként volt bekötve,mivel volt vágva a frekvencia?

vezeték kontakt hiba nem jöhet szóba?

2015. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csak az egyik jobb oldali.

auto villamossági csinálta!

2015. jan. 28. 22:44
 3/5 dirtboy ***** válasza:
akkor vidd vissza hogy nézze meg,az autóvillamosság meg az autóhifi szakember nem ugyan az csak a villamosságiak nem nagyon merik be vallani hogy az nem az ő területük.
2015. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
auto hifis is, azon vagyok hogy visszavigyem :)
2015. jan. 28. 23:12
 5/5 dirtboy ***** válasza:

akkor ne aggódj majd kideríti hogy mi nem stimmel.

ez a néha nem szól néha jól szól nekem valami érintkezési problémára utal de szét kell szedni aztán csak akkor lehet bármi biztosat mondani.

2015. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!