Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel, Mitshubishi, Tata...

Opel, Mitshubishi, Tata pickupok közül melyik a kevésbé rossz választás?

Figyelt kérdés
Pickupot szeretnék venni használtan. Amik árban megfelelnek az a Tata Telcoline TD, Mitshubishi L200, Opel Campo. Jellemzően 2001 de inkább 1999 előttiek. Melyik a kevésbé rossz választás? Mindnek megvan a maga előnye hátránya. De más típust is javaoslhattok ami földúton (nem terep csak kijárt néha felázik) és közúton is elmegy néha-néha teherrel!

2015. jan. 27. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az L200 etalon. A többi sehol sincs.
2015. jan. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

L200-at hajtok. 300 ezer km van benne, sanos már sok a nyűgje, és nem olcsó a szervíz. 200-ig szinte hiba nélkül ment el. Tata egy kukára való vacak.

Ford rangert nem ajánlom, az is van a cégnél, bajos autó.

Nissan?

2015. jan. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
L200 a legjobb, de kb minden cégnél ilyen van, aztán széthullanak már, ütni vágni való autók
2015. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül az L200 a legjobb választás, de emellett bármelyik japánt tudom ajánlani. Vásárláskor ne a futott km-t nézd hanem a rozsdásodást.
2015. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:

(állat) orvos ismerősömnek van mitsuja,komplett hátsó hidat kellett cserélnie mert bexart a difi,használtan 3 kiló volt.az autóban 120e Km volt ekkor..de folyton van valami nyűgje.de másoktól is hallottam már hogy a híres japán megbízhatóság nem jellemző erre a típusra.

régebbi ranger:

[link]

2015. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. amiket eddig leszűrtem:

TATA: rohad és a futóműve elnyüvi a gumikat idő előtt, keveset fogyaszt.

OPEL: rohadásra hajlamos, sokat eszik, lomha.

MITSHUNISHI: lehet "ütni-vágni" 10 fölött fogyaszt, drága szervizelni.

A Nissan is jó lenne 2200, 2500 van elérhető közelségbe, de 4-5 fő szállítására csak rövid távokra alkalmas.

2015. jan. 27. 08:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy Toyota Hi Lux is jó választás lehet, bár az talán egy kicsit magasabb árkategória.
2015. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az L200 sem éppen tágas hátul, sőt....max 50 km-ert bírtam ki ha hátul ültem.

Nekünk 13éves az autó, és eddig sosem ment 10 fölé a fogyasztása

Átlagban 8.5 liter

2015. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
OPEL: rohadásra hajlamos, sokat eszik, lomha. Nem feltétlenül, de talán igaz. Mindazonáltal megbízható.
2015. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!