Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa romeo gt ről néhány...

Pitykejazmin kérdése:

Alfa romeo gt ről néhány mondatot? 1.9 tdi 150 le jót rosszat egyaránt és szerintetek melyiket 147 est Vagy a gt 159 sw ne lebeszélést hanem normál hozzászólást

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

én nagy olasz fan vagyok,bár inkább fiatos!de képben vagyok alfa ügyileg is!Én brera-t akartam venni,de aztán csak nem az lett!

Alfa Gt:gyönyörű DE:nincs benne egy normális motor,ami úgy mozgatná ahogy kinéz!Nálam a dízel eleve kilőve,mert az maximum egy traktorhoz illik,de nem egy alfához!A 2.0 Jts több mint karcsú 1400 kilóhoz!az 1.8ról nem is beszélek mert szóra sem érdemes!ott 3.2 V6,na ez már valami,csak akkor egy benzinkutat kell kötnöd magad után!ne legyenek illúzióid,nincs olyan helyzet hogy 10 liter alatt egyen...5.ben 60-al sem!Az 1.9jtd-ben legalább van nyomaték,de azzal sem lesz sportautó,és borzasztó nyűgös,szervízigényes konstrukció!de mondom ez nálam továbbra sem opció,ilyen kompromisszumot nem kötnék hogy alfám van de dízel!azt már inkább hogy alfám van és beletankolom az életem!ja még annyit hogy max 2 személynek kényelmes,a hátsó üléssorra max a kabátot érdemes tenni,mert más(főleg ember)nem fér el!


147:az ellenségednek se kívánd!rengeteg elektronikai zűr,valami mindig elromlik rajta!borzasztóan szűk!!egy II-es punto nagyobb belülről!ezt semmiképp sem!


159:gyönyörű design,az összes közül a legújabb!a borzasztóan merev kasztni miatt rettenetesen nehéz ez is!éppen ezért az 1.8 és 2.0 felejtős a benzinesekből,a 2.2 jts-el már éehet haladni,de különösebb élményt ettől se várj!az 1.75 tbi a legjobb,de vállalhatatlanul sokat fogyaszt!ha már dízel akkor meg a 2.4jtd,mégiscsak 5 hengeres,meg 400Nm azért már csak mutat valamit magából!azért mert kombi ne tévesszen meg,a kategóriája legkisebb csomagterével rendelkezik!

2015. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát manapság már a Bmw sem Bmw a Mercedes nem Mercedes sőt a Toyota sem Toyota minőség. Viszont ez a 2.4 jtd igenis alfás. Az öthengeres dízel legalább úgy veszi a fordulatot ha nem jobban mint egy benzines és még a hangja is szép viszont tényleg nehéz.

Gt 2.4 jtd vel lenne jó de azt hiszem ilyen változat nincs :(

2015. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Alfa 159 2.4 jtdm motorral kiváló! Nekem összkerekes van, de semmiért nem adnám oda, nagyon szerethető autó. Gyors, erős, masszív, csodálatos a külseje, a 19 collos kerekek remekül néznek ki rajta, csak lenne hozzá normális út.
2015. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!