Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 (C4) 2.5TDI Quattro,19...

Audi A6 (C4) 2.5TDI Quattro,1996 jó autó?

Figyelt kérdés
Meg szabad venni 350 ezer km-el egy ilyen autót? Hozzáértők, tulajdonosok tapasztalatára vagyok kiváncsi. 6 sebesség váltója van, soros 5-hengeres dízel, tehát nem V6 TDI.

2015. jan. 26. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem, a 2.5 motor kerülendő
2015. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia ,


biztos vagy ebben? Úgy hallottam hogy a 2.5 TDI V6 a problémás motor, amit 1997 és 2004 közt gyártottak. Amit én hallottam, hogy az Audi 100-ban és A6 első szériában lévő 2.5 TDI az megbízható. Gondoltam megkérdezem itt, hátha rábukkanok valakire akinek volt vagy van ilyene és elmondja a véleményét.

2015. jan. 26. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, 96-ban még az 5 hengeres volt. Szerintem a legjobb választás, ezt még 500 ezer km-mel is nyugodtan megveheted, már igazi prémiumautó ekkor az Audi, és ezzel a motorral párja nincs megbizhatóságban.
2015. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És bár nincs ilyenem, de láttam ismerősnél + sokat hallottam róla. Csak ajánlani tudom.
2015. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Ez megnyugtató információ.
2015. jan. 26. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó motor a sor5TDI,bár a 350k km gyanúsan kevés.

Maga az autó is jó,figyelj rá, hogy ne rohadjon sehol, ha rozsda van akkor már törött volt.


Én simán vállalnék egy szebb C4-et.

2015. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Németországban próbáld megvenni. Természetesen nem murvás placcról, mert ott törökök árulnak. Magánszemélytől inkább. A német utak sokkal jobbak, 350 ezer km meg se kottyan egy ilyen formátumú autónak.
2015. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget ír... a 2.5 V6 TDI a "kerülendő", ami csak C5-ösben volt, de ez sem állja meg így ebben a formában...


Nekem is C4-esem van, legjobb ez a soros 5 hengeres. Nagyon sokat bírbak, a 350 ezerrel ne foglalkozz, jó lenne ha "csak" annyi lenne benne. Az állapotát kell nézni. Enyémbe 400 ezret mutat az óra, de már úgy vettem a koccsit, hogy nem mér... Szal lehet hogy 600 ezer. Nem lényeges ha egyszer pöcc röff a motor hidegen melegen, és egyébiránt is egyben van még... én csak ajánlani tudom ha normális állapotban van, és azok is akiket ismerek és ilyenjük van... Jól megy, keveset eszik, szép 5 hengeres hangja van, futómű strapabíró, még nem sok alullengőkaros... Jól össze van rakva a kocsi, jó minőségű a beltér is, az anyagok, bár nem egy mai divat ez tény. rohadni gyakorlatilag alig rohad, ha nem volt nagyon törve. az alja legalábbis, ami fontos, az még szinte olyan mint az új az enyémnél is. Hátsó sárvédő meg ilyenek az már más tészta, de az enyém tól van a 20. életévén, és a rozsda is ott van ahol szabad szemmel láthatóan törve volt. Más most nem jut eszembe.

2015. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!