Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy UAZ 469?

Első autónak egy UAZ 469?

Figyelt kérdés
Szerintetek?ár érték arányba megéri?

2015. jan. 25. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem írtad mennyi gyakorlatod van, és merre akarsz közlekedni vele.


Igazából egy tohonya, lassú, zajos, ormótlan, nagy fogyasztású, minden komfortot nélkülöző jármű, amit országútra és városba istenkísértés megvenni. Persze hobbiautónak hétvégén terepezni nem olyan rossz, főként ha nem valami 50 kg-os 160 cm-es nő vagy.

2015. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval, de azért én még annyival kiegészíteném, hogy ha a "klasszikus" értelemben vesszük az "első autónak" meghatározást, akkor határozottan NEM a válaszom! :)


Én el sem jutnék az ár/érték arány vizsgálatához, ha "utcai" autót keresnék, mert szerintem ez az autó egy "célszerszám" (vagy hobbi), és nem a nyugodt, kényelmes mindennapi közlekedésre alkalmas szerkezet. :)


Amennyiben tényleg hobbi autót keresel, akkor offroad-os fórumokon is érdeklődhetsz. (Elsőre nem az árkategória kedvezőnek tűnik, nem tudom, hogy a fenntartás mit követel.)

2015. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem terepezni vegyél KRAZ-t.
2015. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NE! Az egyes és a kettes fokozata a váltónak szinkronizálatlan, tehát 3-asból 2-esbe visszaváltani csak duplakuplung gázfröccsel lehet, felfelé elég csak a duplakuplungolás. Ezt kezdőként nem erőltetném.
2015. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha ezt elvezeti akkor mindent elvezet. Városban viszont tényleg jó szar lehet.
2015. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!