Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit vegyek?

Első autónak mit vegyek?

Figyelt kérdés
200.000 körül szeretnék. tudom nem sok de nem is hosszú távra szeretnék venni. csak rutinszerzés szempontjából kellene. valami kisméretű, alacsony fogyasztásút szeretnék de véletlenül se szuzuki swift-et mer attól hidegrázást kapok :)
2015. jan. 24. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

200 körül egy jó biciklit nemkapsz ember...

Vacogjál csak tovább xD

2015. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Suzuki
2015. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Opel Astra F-et.Itt van pár mutatóban:

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:

régen több ismerősöm is szert tett hasonló évjáratú mazdára és nem bánták meg.ha szerencséd van kifoghatsz tűrhető állapotút.

[link]

2015. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én küldtem az opelokat:az utolsó a legjobb vétel szerintem
2015. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, hogy rutinszerzés, de mire akarod használni? Ha asztalos vagy és 50 kilós bútorlapokat kell szállítanod, vagy a világvégén élsz egy vadászházban, akkor oké, de amúgy csak azért, hogy ott ácsorogj a forgalomban és égesd a benzint elég gyenge indok a "rutinszerzés".
2015. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiat Punto a te autód
2015. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!