Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? BMW 320d e46 vagy 323i e46

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Egy benzines autó vezetési élménye és hangja nem hasonlítható össze egymással! A benzines mindenképp jobb!

Ha hosszabb utazásokra kell az autó, akkor 320d, más esetben a benzines.

2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hangra 2.3i

Nyomatékra 2.0d


Egyébként hétvégi krúúúzolásokhoz én is benzinest vettem, pontosabban egy e46-os 328i-t.

Gyönyörű mikor tilt a sor 6 :D

2015. jan. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es

És akkor elárulom neked, hogy a 320D-t sokkal kellemesebb vezetni, hacsak nem versenyezni akarsz vele, mert csak akkor van előnyben a benzines.

2015. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elém állítanák mind a kettőt és vihetem, amelyiket akarom, akkor a 323i.

Ha rám lenne bízva, mit vegyek, turbó benzines párti vagyok: mert az ötvözi a benzines pörgősségét a dízeles nyomatékával. Csak kár, hogy E46-ból nincsenek turbósok, és ezért inkább egy turbós Audit néznék ebben az árkategóriában és évjáratban, ritkábbak is mint a BMW-k. De nem akarok lebeszélni senkit, csak szerintem egyik sem az igazi (nekem).

2015. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én jobban díjazom ha autópályán sem fogy el az erő meg mikor nagyobb sebességnél kell előzni, ezért dízel párti vagyok. ( ha meg csak a hang, megfelelő rendszerrel a dízelekből is lehet igazán szép hangot kihozni )


Ha meg a másik oldalát nézzük: Gyorsulás, érdemes például egy 335d-t megnézni a maga kategóriájában...

2015. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A sorhatost választanám, az nagyobb élvezet

(egy 320D tulaj...)

2015. febr. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!