Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy golf 4 1-9 Tdi-m...

Boxos.123 kérdése:

Van egy golf 4 1-9 Tdi-m 110le szarakszik a kéttömegű lendkerekem, de fel szeretném húzatni 140le re.140le lesz az autó akkor tönkre vágja a lendkereket vagy nem fogja lényegesen bántani?!

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem teszi tönkre, egyenesen majd megjavul tőle... :D


Valszeg hamarabb fog végleg letérdelni a lendkerék. Mondjuk ha már most is cserés, akkor tökmindegy.

2015. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
amúgy a legszánalmasabb az egészben az,hogy szar az autód,de nem is arra költenél hogy megjavítsd ami rossz hanem hogy "fel húzasd".....és akkor csodálkoztok hogy sokan köpködik az egykilenctádét,meg a szmókendsárm baromságot....nyilván nem véletlenül/alaptalanul
2015. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyen 1.9 TDI GOlfom van, de tényleg az ilyenek miatt ég a pofám amikor (jogtalanul) köpködik a TDI-t, mint a kedves kettes. De sajnos ebben az esetben igaza van.


A tuning egyik legelemibb szabálya, hogy csak tökéletes műszaki állapotbna lévő autót tuningolunk...

Van szerkezet amivel ki lehet váltani a kettőstömegűt. Nem két fillér, de először rendbe kellene rakatni az autót. Gondolom még másik ezer kisebb nagyobb sebből vérzik

2015. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as,ha nem tűnt volna fel,nekem egy rossz szavam nem volt a tdi-re....
2015. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a baromság szó az abszulút hízelgő;)
2015. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
őszinte leszek nem értek tulságosan az autókhoz, de ha böngésztétek az internetet sok jot irtak ha felhuzatod... nekem nem az a lényeg hogy menjen mint egy bolond mert nem vagyok egy hajtós típus csak kímélni szeretném a motrot mert nagyon egybe van... Akkor azt írjátok le nekem hogy mi célt szolgál a kettős tömegű lendkerék? annak köze van e a motorhoz (teljesítmény, fogyasztás, kopogás, motorhang)
2015. jan. 22. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
A torziós lengéseket, a vibrációkat és a remegést csökkenti. Egyébként a 90 lóerős tdi egytömegű lendkereke és kuplung szerkezete fel megy a mostani helyére. Kb. fele annyiba kerül az átalakítás, mint egy új kettőstömegű.
2015. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tönke fog menni igy is, de ha felhúzod, akkor méghamarabb szétmegy, ugyanis a kuplung is nagyobb terhelést fog kapni.
2015. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!