Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada vs. Trabant! Mit gondolto...

Lada vs. Trabant! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok a jövőben szeretnék valamilyen retró autót megvenni és feltuningolni! Ezalatt azt értem hogy (nem vagyok valami profi ezért is kérdezlek bennetek!) Trabant 1.1 vagy a Lada 2100-as sorozatból vennék egyet aztán megültetném kapna új festést, felniket. Kapna esetleg egy új belsőt is (sportkormány, ülések nem annyira lényeges) és a legfontosabb azok a motor és a váltó, ilyenek turbó esetleg turbó sportlégszűrő ilyenek. Nos nem is tudom szerintem előbb írjátok le hogy, mi a véleményetek erről. Ha motorhoz meg a váltóhoz (egyebekhez) esetleg ha jó lenne az elgondolásom akkor egy olyan, koncepciót mondani erre a dologra hogy, egy jó erős gép lehessen belőle. Előre is köszönöm a válaszokat (ha valami kiegészítést vártok akkor nyugodtan írjátok le, és minden kritikát meghallgatok nagyon fontos volna!!) Köszönöm nektek.

2015. jan. 21. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha komolyan gondolod és nem vicc:

Lada. Ezekből vannak elég komoly VFTS darabok is, és halomban áll hozzájuk a sportalkatrész. Valamint egész komoly szakik vannak, akik nagyon értenek hozzá, és tényleg kihozzák a kocsiból amit szeretnél.


Bár nem tudom hogy Te tényleg komolyan átépíted, vagy "hülyegyerekautó" lesz belőle?

Szóval nagyzene, nagyfelni, gagyi sportdob, fél Homasita áruház a kocsin? Mert ez gusztustalan, ne haragudj.

Vagy van valami komoly elképzelés van hogy te szépen, igényesen feltuningolod? Nem mindegy.

Személy szerint a komolyabb, minőségi és igényes tuningot támogatom, viszont egy eredeti állapotban levő darabot nagyon megnézek.

Persze ez a saját véleményem, ami neked tetszik, az a lényeges.

Sok szerencsét!:)

2015. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
10%
lesz egy rendkívül elavult,primitív autód amely már a megjelenésekor,40 évvel ezelőtt elavult volt.beletolsz fél-egymillát (attól függően mennyire vagy igényes) ennek ellenére a biztonság+kényelem 0 lesz.őszinte részvétem,mást nem tudok mondani.
2015. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lada 2100-ast nem hiszem hogy fogsz tudni venni,mert olyan nincs!max 1200-es!

Amúgy ez a kérdés :

1)vagy fake

2)vagy 12 éves lehetsz,és egyszer hallottad ezt a szót hogy turbó,és akkor az kell mindenhez!


Aki meg itt a gyik-en akar autót építeni/tuningolni,annak sok sikert meg szép életet!

Illetve amiket leírtál azok a dolgok bőven 1millió+ -os költséget képviselnek.....a kis zsebpénzed anyutól,aputól nem hiszem hogy elég lesz rá!

2015. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. hozzászólónak csak annyit, hogy azt írta, hogy 2100-as sorozatból. (2105,2107 stb. ) A biztonságról meg annyit, hogy egy becsövezést is meg lehet nagyon szépen csinálni.

Amúgy ha ilyen ültetős dísztuningot szeretnél, akkor Trabi.

(2T-t) Ezek leültetve nagyon pöpecül néznek ki. Ha meg rendes motor tuning és hasonlók, akkor Lada. Az első hozzászóló elmondta hogy miért.

2015. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem "hülyegyerekautót" szeretnék csinálni egy igényesen szépen felújított kicsit megtuningolt gépet raknék össze. (természetesen nem egyedül!!) Azért gondoltam hogy, ezeket leírom mert innen is több féle véleményt illetve megoldást tudok szerezni. Nem csak csak tőletek kérdezek hanem ismerőseimtől is tudakozok akik természetesen ehhez értenek.(a negatív kommentelőknek) Azokat hogy, ilyen turbó olyan turbó csak azért írtam mert gondoltam ha lesz egy profi köztetek aki ért hozzá, el tudja mondani személyes tapasztalatait és nem azért mert most hallottam róla először!
2015. jan. 22. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegyél az elejére egy szoknyát(spojlert), gyári 1200-es-hez csináltak, ha szerencséd van találsz még használhatót. Kockára is jobban áll mint a vfts-é. Amellett hogy jobban néz ki, megszünteti a 'belehajtok a legkisebb pocsolyába és felveri a vizet a szélvédőre' effektust.

Ha leülteted kartervédő ajánlott. Felniből pedig az 'rh classic'-ot ajánlom, ez 7col széles és 195/50es, vagy 205/50es gumival. A szélesebbet nehezen bírja a lada.

Esetleg egy 1.7 es niva kormányát tedd bele, kényelmesebb.

Ha nem gyártottak volna ladát sosem, akkor nekem is 1.1-es trabim lenne :)

2015. jan. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!