Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két utánfutóból szeretnék egy...

Két utánfutóból szeretnék egy papírosat? Lehetséges-e az alvázszámot így átütni? És a kettőből egy papírosat kreálni?

Figyelt kérdés
Van két utánfutó, az egyik elrohadt,menthetetlen, viszont van forgalmi, a másik kitűnő állapotú, de a tulajdonoslánca hosszú, nincs meg,nem tudom lepapírozni Ugyanaz a típus mindkettő. Alvázszámát a rohadtnak a jó állapotúba, nem szólnak-e ezért, vagy hagyjak békét a dolognak :-)
2015. jan. 19. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem gond, autónál is működik. Van egy szar autód és egy jó amit pl loptál. Azt átvariálod a másikba, átütöd a rendszámot és minden fasza. Nem fog a rendőrség se megcseszni miatta...


Komolyra fordítva a szót, te se gondoltad komolyan, ugye?

2015. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alvázszámot, nem rendszámot, elírtam, bocs.
2015. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, lényegébe csak érdeklődtem meg lehet-e lpni egy ilyet :-)
2015. jan. 19. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyedi azonosító meghamisítását eléggé komolyan veszik.


Az nem járható út, hogy ha lecsupaszítod a rosszabbik futó vázát, rendbe teszed, és a jó állapotúról mindent átszerelsz rá? Az teljesen legális lenne szakszerű szerelés esetén.

2015. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! AZ sz..rá van rohadva, egyedül talán a tengely menthető róla. A vonó rúd is, amelybe az alvázszám van ütve az is menthetetlen. Hegezstgetni fótozgatni nem érdemes. Lényegébe csak a kivont forgalmija érne valamit, de val.szeg hagyom a dolgot. Köszi :-)
2015. jan. 20. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!