Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam az autómat és az...

Eladtam az autómat és az ügyfélkapun keresztül próbálnám kezdeményezni a tulajdonosváltás bejelentést, azonban a beírt alvázszámot nem fogadja el a rendszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
honnan tudom meg az alvázszámot, ha a forgalmi már nincs meg, mert az már a vevőnél van?
2014. szept. 15. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Viccesen azt mondanám,hogy hívd fel az új tulajdonost és kérdezd meg tőle és diktálja be neked telefonon vagy küldje át sms-be.

De elő veheted az otthon meg található kötelező biztosítási kötvényed szerződését és abban megtalálod az alvázszámot.

Vagy a régi zöld kártyán vagy a környezetvédelmin vagy a biztosításin.

2014. szept. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kérdésért de neked miért nincs egy példányod az adásvételi szerződésből ? Azon is megtalálnád az alvázszámot.

Első választ adó vagyok.

2014. szept. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
menj be személyesen az okmányirodába az adásvételivel és intézd el minél hamarabb.
2014. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másold le az adásvételiről amire felírtátok és 2 példányt megtartottál magadnak a 4-ből.


Vagy anélkül hogyan sikerült eladni? Mert ebből szoktak adódni a rázós ügyek, amikor évekig nem íratja át a vevő, aztán végül járhatsz az okmányirodába papírok nélkül bizonygatni hogy eladtad...

2014. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az van, hogy van adásvételink, de ami alvázszám szerepel rajta, azt nem fogadja el az interneetes okmányiroda, nem beazonosítható a jármű. Holnap tudunk bemenni személyesen intézni, ha minden igaz. Közben egy jármű műszaki adatlapon megtaláltuk olvashatóan, de nem fogadja el a rendszer ezt az alvázszámot. remélem, hogy nem lesz gond ebből holnap és csak a rendszer vacak
2014. szept. 17. 08:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Aha, így már érthetőbb.


Nem kevertél össze esetleg 0-t (nullát) O-val ("O" betűvel)?

Esetleg 1-est I-vel?

A billentyűzet melyik számsorával írtad be? Esetleg meg lehet próbálni a másikkal (tehát a vízszintes, betűk feletti helyett a jobb oldaliakkal vagy fordítva) ha más nem vezet eredményre.


Ha egyik sem, akkor tényleg csak a személyes megoldás marad.

2014. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!