Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az AUTO BILD Arany Kormánykeré...

Az AUTO BILD Arany Kormánykerék díja miért kerül mindig német márkák autóihoz?

Figyelt kérdés
Most olvasom az AUTO BILD-ben az idei első helyezetteket, és a kisautó kategória kivételével mindegyiket a németek nyerték, ráadásul a legrosszabbak, a VolksWagen, és a Porsche. Akinek volt már ilyenje, tudhatja, hogy borzalmasan minőségtelenek. Miért nyer mindig német márka, hiába sz*r? Ahelyett, hogy a TÉNYLEG jó Dél-Koreaiak nyernék a versenyt.

#német #díj #zsűri #2014 #Dél-Korea #Arany kormánykerék #Auto Bild
2015. jan. 18. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

" Akinek volt már ilyenje, tudhatja, hogy borzalmasan minőségtelenek."


Ez csak a te szubjektív véleményed...

2015. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
azért a porsche-t leszarozni....hát nagy szakértő lehetsz!!
2015. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy két Panameram is volt, igen, szakértő vagyok, legalábbis szerintem amelyik autó egy héttel a vásárlás után lerohad, az egy F*STALICSKA.
2015. jan. 18. 20:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja az más....akkor vegyél zsigulit....ha valamit szerelni kell rajta elég egy kalapács!
2015. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mese habbal
2015. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De hogy az eredeti kérdésedre válaszoljak,tudsz németül?nem kell nagyon csak pár szót!ugyanis a szavak jelentése:

Auto:szerintem ezt nem kell lefordítanom....

Bild:kép

innentől nem nehéz összerakni,az auto bild ugyanis német,nyilván a saját márkájának fogja adni a díjat és nem a ferdeszeműeknek!

2015. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most egy Kia Optimám van. Tökéletesen megy, semmi baj nincs vele. Az életben többet nem veszek nemet autót, az tuti. S-Z-E-M-É-T.
2015. jan. 18. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen, szakértő! Két panamera után egy optima.

Én eddig repülővel jártam mindig Koreába. De az sz@r, ezután busszal fogok.


Locsold meg magad, mert elszáradsz! Növény föld alatti része. A megfejtés egyszerű.

2015. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, 20 év alatt nálunk 5 passat és 3 golf fordult meg, a passatokat évi 75 ezerrel nyúztuk és 4 évente eladtuk 300e km-rel, a golfokat 8 évente cseréljük, évi 20 ezerrel, soha nem rohadt le, még turbó csere se volt, én elégedett vagyok, és rengeteg audis, bmws ismerősöm is. Csodálkoznék, ha egy panamera lerohadt volna 1 hét után.
2015. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most eltekintek attól, hogy a kérdező miket hantázik össze.


Az Auto Bild ugye német, és sokan joggal mondhatják, hogy elfogultak a német autókkal szemben. Nos ezt nem tudom hogy igy van e, de ha kicsit szétnézünk a piacon, rájöhetünk, hogy nem igazán vannak jó autók. A franciák és a koreaiak tény, hogy jó autókat gyártanak, de nem olyan tökéleteseket mint a németek. Mert mondjon ki mit akar, mai napig a németek vannak a legjobban kidolgozva, a legapróbb részletekig. A japánok mondjuk közel állnak ebben a németekhez, de nem a dél-koreaiak...

2015. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!