Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyet tudtok ajánlani, ami...

Milyet tudtok ajánlani, ami azért megfizethető is?

Figyelt kérdés
Nos tehát, olyan autó márkát és típust, tudnátok mondani, ami aránylag szép is (nem a fiat-multipla...), nem eszik sokat (max 6-7 liter), és ami aránylag biztonságos is (ABS, légzsák, szervó) és persze minél több extra legyen benne :) De ami a legfontosabb, nem 10-15 millió körüli legyen, hanem max. 600.000-700.000 Ft. Előre is köszönöm a válaszaitokat :)

2015. jan. 18. 14:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Engem is érdekelne 2004+ Focus 600ért... Szép álom..."

Tavaly vettem 2004-es, 1.8-ast 180ezer km-el 1250€-ért. Egy gyerektenyérnyi horpadással, ami csak ráeső fényben látszik.

2015. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nekem a VW Golf 3-4 ami olyan elérhető, és aránylag jó is, legalább is szerintem. Vélemények róla??
2015. jan. 19. 18:03
 13/13 anonim ***** válasza:

Golf 3 jó, ennyiért már normális állapotút kapsz. Van hozzá bőven alkatrész, ezek még viszonylag egyszerű szerkezetek, nem nagyon van rajta olyan, ami ha elromlik, ne lenne aránylag olcsón és egyszerűen javítható.


Ha Golf 4, akkor leginkább az utolsó szériában érdemes gondolkodni (2003-) - csak sajnos az nem igazán jön ki ennyiből, kivéve ha meg tudsz barátkozni a totálkáros múlttal vagy a 250e+ kilométerrel. VW ide vagy oda, a 4-esnek elég sok gyerekbetegsége volt, összességében nem egy rossz autó, de közel nem nevezném problémamentesnek.


Ha a 6-7 literes fogyasztás még mindig kritérium, akkor Golfból is csak a dízel jöhet szóvb. (Nekem a Golf 4 1.6 16V átlag 7,8 - 8 liter körül fogyaszt vegyesben, de magasabb oktánszámú prémium benzinből, mivel a sima 95 nem jó neki). Marad az 1.9 TDI, ha nyomatékot is akarsz a jó fogyasztás mellé, viszont dízel Golfot öngyilkosság 6-700 ezerért venni, mert ezért az összegért csak lepusztult, hatszor visszatekert fostalicskák vannak, jellemzően még benzinesből is. Szóval mindent összevetve: szerintem ebben a helyzetben a Golf 3 a nyerő!

2015. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!