Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a sportverda c....

Mit gondoltok a sportverda c. autós tv műsorról?

Figyelt kérdés
Mind műsorvezető, mind a tartalom szempontjából?

2015. jan. 17. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetett szar poénok, amúgy jó lenne.
2015. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem hajtsák meg rendesen a kocsikat, kapartatás, kihúzatás, úgy mint régen bazsó gábor a tc-n letaposta padló úgfy fordult ki a főútra csikorogtak a kerekek és kihúzta tiltásig aztán mondta hát igen ez történik ha ki van kapcsolva a kipörgésgátló. ezeket szeretem.


meg jó lenne ha tesztelnének egy e38-at, de ne dízelt

2015. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

bár a sportkocsikat megpörgetik, na de mindegy.


az tetszett mikor volt az a nő és vmi fiattal vagy lanciával akarta felszedni a műsorvezető és addig nem szállt be mígnem jó szöveget mondott, nagyon nagy szövegeket mondott xd

2015. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2015. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Autós szempontból egy kalap sza.. ..szamócát se ér az egész, dehát csajokkal mindent el lehet adni, még T. Isván borzalmas humorát is.
2015. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk Botkai Kitti miatt mindent meg lehet bocsátani Tordainak.
2015. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tordai amúgy miért doktor?
2015. jan. 17. 21:49
 8/12 anonim válasza:

Eredetileg jogász


[link]

2015. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zebra3328 ***** válasza:

Egyszer belenéztem, nem tetszett a stílusa a műsornak. Én is erőltetettnek gondolom az egész műsort.

De a drága luxusautó belső tükréről lógó Wunderbaum szagosító! Az tuti látvány volt!

2015. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Leggyengébb autós müsor, amit valaha láttam. Szar T.István humora, müsor fele az eröltetett poénokkal megy el. Két csaj benne tök unalmas és semmit nem értenek hozzá. Az ajándékozás meg szánalmas azon csak röhögni tudok, hogy kapnak valami no name energiaitalt meg valami gatyi cuccot a kocsihoz. 80 százalékban nem is sportkocsikat mutatnak benme hol ott ez a müsor cime. Kocsik megjáratva sincsenek rendesen.
2015. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!