Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belevegősödhet az üzemanyagren...

Belevegősödhet az üzemanyagrendszer ha kifogy a benzin egy karburátoros autóban aminek mechanikus benzinpumpája van?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan kell légteleníteni?

2015. jan. 16. 13:21
 1/3 szántóvető ***** válasza:
belevegősödhet.az ac.pumpát nem tudod légteleníteni.tankolj és önts benzint a szívótorokba majd önindítózz.ha beindult taposd a gázt bár lehet hogy így is le fog állni.ha leállt kezdd újra és ha megtelik benzinnel az üzemanyagrendszer akkor már működni fog rendesen.
2015. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ladákon volt egy kézipumpa kar az AC-n. Maga a levegősödés nem probléma, a karburátor kiköpködi, csak abban van a probléma, hogy amíg a levegő jön, köszörülhetsz, nem indul be és a leürült AC sokkal lassabban szív, mintha tele lenne üzemanyaggal. Ezért van a kézipumpa.

Ez a probléma minden olyan üzemanyag-továbbító rendszerrel fennáll, ami nem a tankból nyom, hanem a motorhoz szív. Sok régi dízelnél is ilyen a rendszer, ott is van kézipumpa.

2015. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Benzines autóm van. Egyszer kigogyott leállt nen indult be. Tudtam higy kifigyott ezert nem is inditgattam sokaig. Ontottem bele egy 5 litert azt pocc röff.
2015. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!