Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Dio AF27 lefullad gáz...

Honda Dio AF27 lefullad gáz adásra. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy Honda Dio AF27-em és eddig nagyon jól ment de nem régiben elkezdte azt, hogy beindítom és lefullad a legkisebb gázmarkolat fordításra.

Egy kicsit vár vele az ember és olyan mint ha jó lenne de nem. Ilyenkor az első pár húzásra nagyon jól reagál hallatszik, hogy van benne kakaó de amint az ember el engedi a gázkart és újra húzná már nem tudja mert lefullad. Ilyenkor az önindítóra nem reagál csak a rúgásra. Mi lehet baj? Ma már a sarokig nem lehet elmenni vele mert ha beindítom és felveszi a fordulat számot és éppen nem lefullad akkor ha utána el engedem és újra húznám akkor lefullad.

A gyertya új benne ha ez számít.



2015. jan. 14. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a légszűrővel van baj??? Bocsi ha hülyeséget mondtam.
2015. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézesd meg a szivatót, karburátort is, a szűrővel szerintem nem lesz gond, az én 27esem is csinálja ezt de inkább akkot ha sokat áll hidegben, akkor berúgókar sokszor és várni amíg bemelegszik, ez a szívató miatt van, most tavasszal lesz megcsináltatva nekem is.
2015. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!