Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-as Ford Focus 1.6 Ausztri...

2003-as Ford Focus 1.6 Ausztriából behozott kocsiban valós lehet a 192. 000km-es óraállás?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy nem?
2015. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sok rosszat hallok a kintről behozott autókról és az óra tekergető nepperekről.192.000-el megvenném az autót mert szép állapotban van,de mondjuk 292.000-el már nem mennék bele.
2015. jan. 10. 16:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Valós lehet. Érted, lehet. Honnan tudnánk megmondani így látatlanba? Matematikailag, fizikailag lehetséges. Meg a több is, meg a kevesebb is.


Remélem, sokat segítettem.

2015. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyébként 192k alatt is le lehet harcolni úgy, hogy a gatyádat ráköltöd utána, és 292k alatt is lehet rá vigyázni annyira, hogy elmegy még ugyanannyit különösebb gond nélkül.


Pont ezért tekergetik az órát, mert marhára nem érdekel tégd, milyen állapotban van az autó, csak az óraállás.


Ne azt nézd, mit mutat a műszer, hanem hogy milyen állapotú az autó. De ezt naponta háromszor elmondják itt, és mégis mindenki úja és újra megkérdezi, x kilométerrel megéri-e valami...

2015. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván való,hogy látatlanba nem tudtok biztosat mondani.De esetleg olyan emberke is írhat ide,aki már hozott be külföldről kocsikat,netán nagyobb neki benn a tapasztalata mint nekem,akinek lövése sincs róla!
2015. jan. 10. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, erre nem gondoltam. Egy ilyen ember biztos meg tudja mondani látatlanba is, hogy az általad kiszemelt autóban tekerve van-e az óra.
2015. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Két ugyanolyan, szépen ketyegő motorú autó közül nyilván a kevesebb kilométereset fogja megvenni mindenki, még az is, aki "állapotot, nem kilométert" fanatikus.

Az is teljesen nyilvánvaló, hogy jobb egy jó 300 ezer kilométeres autó, mint egy 200 ezer kilométeres hibás motorú.

De ha a motor rendben van, nincsenek hibára utaló jelek, akkor senki nem tudja megmodnani, hogy van-e rejtett hiba, mert nincs röntgenszeme, nem lát bele a motorba.

Igen, a használtautó-importőrök szeretik visszatekerni az órát a behozatal után, mert nehezebb utánanézni, mint egy magyarországi előéletű autó után. De visszatekerheti a külföldi nepper is (nem csak a magyar), mert már a külföldi nepperek is tudják, hogy a kevesebb kilométerre rabol rá a nép.

Egy tapasztalt szerelőhöz kell elvinni, aki ha mindent átnéz, kipróbál az autón, akko rmeg tudja mondani, hogy nagyjából mennyit mehetett már az autó, milyen állapotban van, össze volt-e törve valaha.

2015. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
annyit hozzá tennék,hogy mivel kintről akarod behozni,hogy kerül rögtön a képbe a km óra tekergető nepper?!?!ezt nem bírom felfogni!?!!mert ha magánszemélytől veszed nem tudom miről beszélünk!ha osztrák neppertől,akkor sem!(ausztriában NAGYON komolyan veszik az óra tekergetést,nem úgy mint itthon hogy ejnye-bejnye,feltéve hogy tudják bizonyítani)ha valami rossz betelepült üzümbül mohamed nevű török vagy bulgár cigánytól,akkor már más a helyzet!Bár feltételezem annyi eszed magadtól is van hogy ilyentől még egy zacskó szotyit sem vennél
2015. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

(Sok autót hoztam már be régebben.)

Nekem MINDIG GYANÚS, ha egy autónak a km órája még "éppen" nem éri el a 100ezret, vagy 200ezret.

Vagyis nem lépi át a soron következő "lélektani határt".


Tudod, mint a boltban.

Nem 1.000 Ft az a bizonyos árucikk, hanem csak 995 Ft.

2015. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ennyi km buzeráns embert!!gondolom az újonnan vett autómban is biztosan tekerte valaki a km órát mert most 194560km van benne!!Az meg ugye gyanús!!Lehet fel is jelentem magam csalásért4!!
2015. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!