Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 600ért Focus vagy Fabia?

600ért Focus vagy Fabia?

Figyelt kérdés
A 600 az egyéb költségeken kívül értendő.
2014. dec. 29. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ....
2014. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a válasz szuperhasznos volt! :D
2014. dec. 29. 08:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Focus, de az állapota sem mindegy, nézesd meg szerelővel mielőtt megveszed. Annyira a Skoda sem rossz, szóval nagy különbség nagyon nem lesz ebből a kettőből...
2014. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is egyértelműen a Focus felé hajlok, de attól tartok, ennyi pénzért sokkal jobb állapotút kapok a Fabiából...
2014. dec. 29. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ-re arra gondoltam, hogy:

Mikori gyártású (évjárat)?

Mennyi km van benne?

mekkora motorral?

Milyen felszereltséggel?

Milyen céllal? (hol mész vele többnyire és mennyit)


De tapasztalatból mondom, vezettem skoda fabiat, 2007 gyártású, 150e km volt benne, 1.2-s motor, semmi extra

asszem pont 600e ft-ért lett véve.

Szépen ment (bár nekem gyenge az 1.2-s), full alap volt ami nekem kicsit zavaró, nem divat már ablakot tekergetni, de ilyet leszámítva, ment, nem volt vele semmi baj, bár valami ikon mindig világított, de levolt tojva és ment az rendesen.


Focus-ról sokat nem tudok, nem vezettem, de másoktól hallottam, hogy elég jó autó.


És igen fontos vmi olyan emberrel menni aki megtudja nézni a kocsit és eldönteni hogy jó vétel e.

szal kell egy szerelő.

2014. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és amúgy nagyon szép állapotba volt a kocsi, mintha most gurult volna ki a szalonból :)
2014. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Focus 100x jobb, mondjuk nem tudom milyen évjárat érdekel, de Focusból ennyiért csak 2000-rest kapsz, benzines motorral. De ha csak városi kisautónak kell, akkor bőven elég egy fiatalabb Fabia is.
2014. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nyugisan válasza:
A tapasztalatom az, hogy a Fordok hamar rozsdásodnak, nincs meg az alapozás. Egy hároméves Ford csomagtartó belsejét egy kartondoboz is ki tudja lyukasztani, s ez nem csak az én véleményem, tapasztalatom. A Skodákkal nincs ilyen probléma. Az sem mindegy, hogy benzines, vagy diesel. Ebben az árkategóriában én majdnem mindegy. Melyik a praktikusabb, nagyobb, kényelmesebb? Költeni mindegyikre kell majd.
2014. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Négyhengeres Fabia.
2014. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!