Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18-20 éves lányok, fiúk! Ti...

18-20 éves lányok, fiúk! Ti milyen autót vennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Szeretnék tavasz felé egy autót venni. Sose voltam oda az autókért, így nehezen tudok dönteni.

Igazából ami fontos, hogy ne kelljen rá sokat költeni majd.

Ha tudtok linkeket ír küldhettek.

Kb. 1.000.000-1.200.000Ft-ot szánnék rá.



2015. jan. 8. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Én semmit nem vennék a helyedben!Te magad mondtad hogy nem értesz hozzá,meg nem is igazán érdekel!!Inkább költsd másra azt a pénzt!!
2015. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

#1-es, inkább hallgass...


ad 1- ok, hogy leírtad mennyi a kocsira a keret, de talán azt is leírhatnád, hogy mire kell a kocsi?! városba- pályára, 1fővel-5fővel, kisautó-nagyautó, mennyit használnád, 3-4-5 ajtós?????????????!!!!!!


ad 2- miért pont a 18-20 évesekhez intézted a kérdésed? akiknek szinte lövésük sincs a kocsikról, csak annyi, hogy "hű, ez bmw, ez jól megy és biztos drága is volt". tisztelet a kivételnek, akik autószerelőnek vagy karosszériásnak tanulnak. vagy neked ennyire számít, hogy mit tartanak a fiatalok manapság divatos autónak?


ad 3- ennyi pénzből már nagyon jó használt autókat lehet kifogni, de mivel nem értesz hozzá ezért vásárlás előtt feltétlen nézesd át! első körben bedobnám a kalapba a swift 2-t, sx 4-et, h-astrát, mazdákat, toyotákat is érdemes megnézni. majd csak találsz valamit ami jobban megtetszik neked.

2015. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Problem???? jól mondja. Bár, tudj' isten, én a Focusokat is bevenném a listára.
2015. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi pénzből fullos Golf IV-t kapsz. Megbízható, "időtálló forma", a fenntartás nem vészes ahhoz képest amit kapsz érte
2015. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok oda a Golfokért, de inkább azt ajánlanám én is mint egy Swiftet vagy SX4-et...

Ennyiből veszel egy Golf IV-et, és a maradék párszázból pedig kinézetre gyúrsz.

2015. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, ha kényelmes, és egyben sportost szeretnél maradj a német vonalon...
2015. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!