Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan problémám van, hogy az...

Olyan problémám van, hogy az astrámon egyik napról a másikra eltűnt az 1-es és 2-es sebesség. A váltókar mindig 3-ba és 4-be ugrik. Az összes többi sebességet gyönyörűen veszi. Mi lehet a ludas?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki vannak kopva a váltómozgató elemek, bowdenek lazák meg ilyesmi.
2015. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen bowden,ember? xD


Nézd meg,nem e görbült el a váltórudazat valahol,nagyapám is ígyjárt letette az alját egy járdára..

2015. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tortent mar olyan hogy telement hoval az also valto kulissza ami megfagyott es ugyjartam mint te most,ha vezetted a napokban akkor nezd meg azt.
2015. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mer az Astrában mi továbbítja váltókar mozgását a váltóba? Tudtad hogy a legtöbb orrmotoros elsőkerekes autónak bowdenes a váltója? Nem hát..
2015. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez nem bowdenes, ki van kopva kicsit a váltó rudazat a motortérben, kicsit kotyog. de most állítottam a rudazaton, az utastérből kijövő rúd végén van egy bilincs kilazitottam és lehet mozgatni faszán.. nagyából ugyanott van ahol áll is max 1-2 mm az eltérés de most jó lett.lehet h ott mozdulhatott el valami, bár a csavart elég nehéz volt meglazitani
2015. jan. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!