Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig érvényes a KRESZ...

Meddig érvényes a KRESZ vizsga? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
szóval,leraktam a jogsit AM kategóriára,robogóra. Úgy döntöttem,hogy szeretném letenni a jogsit váltós motorra is.Most akkor elölről kell kezdeni az egész tanfolyamot,vagy csak a rutint és a forgalmit?

2014. dec. 28. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Új kategória, arra új szabályok vonatkoznak.

Egyedül az elsősegély vizsga, amit már megszereztél.

(ezt a kérdést is feltették már számtalanszor)

2014. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Úgy döntöttem,hogy szeretném letenni a jogsit váltós motorra is"

Csak az a baj, hogy "váltós motor" kategória nincs. De belevághatsz a nagymotoros jogosítvány valamelyik fajtájába (A1, A2, A). Mindegy, melyiket választod, az AM kategóriás vizsgád semmit nem ér, újra kell vizsgáznod elméletből. Akkor is, ha 1-2-akárhány éven belül vizsgáztál, akkor is, ha közben letetted B-re (azt hiszem, ezek a leggyakoribb tévhitek).

2014. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az AM kategóriás vezetői engedéllyel váltós segédmotoros kerékpárt is vezethetsz.

A nagyobb kategóriákra pedig teljes tanfolyam kell.

2014. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A jogsimba AAM van irva.

Szoval most mi a helyzet?

Robogot vezethetek,de pl simsont nem?:D

Elnezest kerek a tudatlansagomert.

2015. jan. 22. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:

"A jogsimba AAM van irva."


Olyan kategória nem létezik!


Akkor nem vezethetsz váltós járművet, ha a hátoldalon a 12-es rovatban szerepel a 78-as szám.

2015. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!