Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ vizsga meddig érvényes?

KRESZ vizsga meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Ha a KRESZ megvan, de még nem veszek órákat, akkor van valami határidő, hogy meddig érvényes a KRESZ vizsgám? Igaz az, hogy 1 éven belül meg kell kezdeni az órákat, vagy addigra már meg is kell szerezni a jogsit? Hogy van ez?

2014. jún. 3. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
2 év.
2014. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*lemaradt


Kresz vizsga után 2 évig érvényes.

2014. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remélem ez hiteles infó, olyan sokfélét hall az ember :) köszi szépen.
2014. jún. 3. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Megerősítem, az utolsó vizsgától számított 2 évig érvényes.


"remélem ez hiteles infó"


Akkor miért nem keresel rá magad, vagy hívod fel az iskoládat?

Egyébként ha nem vagy lusta magad is elolvashatod, és akkor nem kell fikáznod a válaszolókat!

[link]

2014. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Igaz az, hogy 1 éven belül meg kell kezdeni az órákat, vagy addigra már meg is kell szerezni a jogsit?"


Egyik se igaz: A tanfolyam megkezdésétől számított 12 hónapon belül kell az elméleti vizsgát megcsinálni.


"(5)58 Amennyiben a tanuló a tanfolyam kezdetétől számított tizenkét hónapon belül nem teszi le sikeresen az elméleti vizsgáit, akkor csak a teljes tanfolyam megismétlését követően jelenthető ismét elméleti vizsgára."

2014. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es: szerintem senkit nem fikáztam, és elég sok oldalon rá is kerestem, csak havonta változtatgatják a jogszabályokat, és már nem tudom minek higgyek. Azért köszi a választ.
2014. jún. 3. 20:23
 7/8 KiSeM válasza:
A KRESZ vizsga után számított 2 éven belül megkell,hogy legyen a forgalmi is.Én 2014.06.05-én vizsgáztam le és 2016.06.05-ig kell ,hogy meglegyen a forgalmim.
2014. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KiSeM válasza:
Amúgy ami kicsit keményebb,hogy az oktatás elkezdése után 9 hónap alatt kell,hogy elmenny vizsgára.Én az Etitant 2014.01.05-kor kezdtem el és 2 hónap alatt befejzetem,utánna meg a Digikresszel gyakoroltam és egy kis hasznos 2013-14-es kresz szabályok könnyvel.Át is mentem 75- 72 pontal, 04:01 alatt végeztem.Amúgy úgy van az első KRESZ vizsgádtól számítva,ha nem mész át rajta 12 hónap alatt kell sikeres KRESZ-t tenned mert akkor cumpedli van.Szerencsémre csak augusztus elején leszek 18 és átmentem elsőre így le van tudva,de ha mindent elcsesztem volna jövő nyáron oktatásra járhatnék.
2014. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!