Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HELÓ! Golf 3 1.8 benzin abs...

Golyo20e4 kérdése:

HELÓ! Golf 3 1.8 benzin abs motorkód: Az a problémám hogy hidegen indítom, és csak 3 henger indul az alapjárat 600 körül. De mikor mind a 4 henger megy 1100 a fordulat. HA bemelegszik akkor felmegy 1600-1800-ra?

Figyelt kérdés
Nem hagy ki nem dadog. Gyertyák ujjak, üzemanyag szivattyú ujj, vákumcsöveket, gyújtáselosztót, elosztófedelet, üzemanyag szűrőt, vízhőfok jeladót.injektort, Gyújtáskábelt még nem cseréltem. lehet az a gond?

2014. dec. 25. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Cserélj gyújtókábeleket is. Akár ez a hibaforrás, akár nem. De szerintem közrejátszik ez is. Meg persze más is.
2014. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha K-jetronic az injektor akkor már most jobb ha lemondasz az autóról vagy elkezdesz rá irreálisan sokat költeni, vállalva az hogy mindenki teljesen hü.lyének fog tartani.
2014. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az a probléma hogy már ráköltöttem a sok pénzt :(

nagyon szeretném megtudni hogy ez miért van!

2014. dec. 25. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as Golfban már nem lehet K-jetronic szerencsére. Elvileg az egy központi injektoros rendszer. Hát azt nem ismerem. Esetleg még a szívósor tömítésnél szívhat falsot.
2014. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jaja központi injektoros.

van a szívósor alján egy fedél az alatt elég szar a tömítés.

2014. dec. 25. 16:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem oldódott meg a probléma. elég sok a kartergàz mérettem kompressziót balról jobbra: 9-11-10-12
2015. febr. 18. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!