Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra C vagy Ford Mondeo?

Opel Vectra C vagy Ford Mondeo?

Figyelt kérdés
2004-es évjáratú 1.8-as benzineseket nézegettem mindkét típusból. Van valakinek tapasztalat egyik másik, esetleg mindkét autóval. Fenntartás, típushibák stb. Előre is köszönöm.

2014. dec. 22. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát szerintem inkább Ford, én a cégben vezettem olyat. De én mindig csak Japán kocsit veszek, tehát nagy rutinom nincsen benne, csak amit másoktól hallok.
2014. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
35%
A Ford Mondeo a világ céges autója, a Vectra is hasonló feladatot látott el...Toyota Avensist inkább...
2014. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez az egyik ok hogy a benzineseket nézegettem. Cégesnek inkább a dízelt veszik szerintem. A másik ok hogy "félek", sosem volt dízeles kocsim.
2014. dec. 22. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha benzineseket nézel, akkor teljesen mindegy, jó autó mindkettő, bár nekem jobban tetszik az Opel.
2014. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is az Opel.
2014. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Nekem egy idősebb Mondeom van. Tökéletes a hibáival együtt is. Sosem hagyott cserben, mindig elvitt gond nélkül oda, ahova szerettem volna.

Az újabb verzió még kiforrottabb, merem ajánlani.

2014. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úristen, nehogy C Vectrát vegyél, annál ótvarabbat nem készített még az Opel (bár az Insignia is rettenetes sok szempontból)

Ha nem akarod a gatyád rákölteni és szeretnél egy jól vezethető kocsit akkor Mondeo!

2015. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!