Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW vagy PASSAT?

BMW vagy PASSAT?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy B5.5 1.9 PDTI Passat (tiptronic) tulajdonosa vagyok. Szép kocsi illetve szeretem is, de félek tőle mi lesz ha ha elkezd megbomlani, turbó, automata váltó,adagoló,PD elem... stb. úgy gondolom ezek nem kicsi összegek. Eddig egy év alatt 300.000 körül költöttem rá, fűtés,központi zár,fékek,illetve nemsoká vezérlés cserés. Gondolkodtam hogy eladom és vásárolnék egy E36-os 320i BMW-t, mindig is nagyon tetszettek. Véleményetek szerint anyagi szempontból jól döntenék????

2014. dec. 22. 06:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Normál fogyasztás városban 8 liter lenne tiptroniccal, ha normálisan mész, ha nagyon nyomod max 8,5-9, attól több nem lehet egy 1.9 PD tdi-nél.

Kézi váltóval is nem egy ember 5-6 literből eljár vele, és nem tartja fel a forgalmat.

2014. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném le, az tuti. 8 literből el kell tudjál közlekedni vele.
2014. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

az a 15 liter nagyon sok, nézesd meg a kocsit. Nekem az Alfa 159 2.4 jtdm 5 hengerrel állandó összkerékhajtással eszik 9-10 litert városban és majd 2 tonna az autó.


Szerintem maradj annál ami már bevált. Nekem 22 éve bevált az Alfa, azóta megmaradtam nála, viszont soha nem vettem/ veszek használt autót, csakis újat amit én járatok a kezdetektől.

2014. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Elvittem diagnosztikára az autót, 2 db PD elem hibát dobott a computer.... :(
2014. dec. 24. 06:20
 15/16 Joci84 ***** válasza:
Na ezért kell benzines, abba nem mennek tönkre ilyen dolgok, ha sokat zabál, max cserélsz szűröket azt kész!De amúgy valaki írta, hogy akkor már e46 ra kéne lecserélned! Milla körül már vannak 2000-es évjáratúak, igaz nem faceliftesek, de szépek akkor is, és nem nagy szervizigényűek, mivel könnyű magadnak szervizelni, mivel azt a motort rakták bele, ami az e36 faceliftesekbe van, csak annyi, hogy picit több ló és nyomaték, De amúgy dettó ugyan az!
2014. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
bmeg 15L el megállok az s500 al siman, jo nem vagyok széthajtos, de megyek.
2014. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!