Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek aki havi 100-120...

Szerintetek aki havi 100-120 ezret keres az milyen autót engedhet meg magának amit fenn tud tartani?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 11:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

60 ezer kicsit drága egy albérletre.

Akkor már inkább szülőkel de külön háztartásban vagy egy kisvárosban van 35ezres albérlet is.

Az SX4 nem egy olcsó suzuki és nem is a legnépszerűbb. Senki se SX4re gondol ha suzukiról van szó.

2014. dec. 20. 15:07
 22/25 anonim ***** válasza:
A szüleim vidékiek, Borsod megyei kis faluban laknak, én meg csak Pesten kaptam állást, és még ennek is örülhettem. Itt ez a 60 ezer forintos albérlet nagyon jónak számít, a legeslegolcsóbbak közül választottam.
2014. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Vizéli László ***** válasza:
Nekem kb 100-120 ezer a fizum. Fenn tudok belőle tartani egy 2006-os Kia Rio-t kényelmesen, úgy hogy fizetem a havi 25 ezres törlesztőjét, tankolom. Teszem hozzá szüleimmel élek, és nem kérnek annyit mintha albérletbe kellene laknom, teljesen magamra utalva. Buliba nem igazán járok. Így kényelmesen fent tudom tartani, ennyi pénzből. Más kérdés ha teljesen külön kellene élnem. Akkor szinte ennyi pénzből több mint valószínű hogy nem engedhetnék meg magamnak egy autót. Mérlegelj.
2014. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Össz bevételünk olyan 170 ezer forint. 5-en vagyunk egy család. Hitel nincs. Egy 7 éves astra G autónk van.
2014. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Havi 100-120 ezerből úgy, hogy saját magad eltartod, az eget kellene áldanod, hogy egyáltalán egy Swiftet fenntarthasz.
2014. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!