Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A GOLF IV műszerfal világítás...

A GOLF IV műszerfal világítás biztosítéka hanyas?

Figyelt kérdés

Nekem eddig egy 7,5 A volt benne , de azt rendszerint kiverte. Mentem egészen 15A ig, de azt is kiverte. Most egy 20A van benne. Tartok tőle hogy akár le is éghet a kábel a netalán tán zárlatos és csak 7,5A lenne kalibrálva.

GOLF IV 99 évjárat. 1,6


2014. dec. 15. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó játék a biztosítékokat nagyobbra cserélni, főleg nem duplájára. Lehet már is rá van kötve arra za áramkörre - manapság nem ritka az ilyesmi - és ha gríz van, akkor a 15 amper már lehet mindent visz. Meg kell keresni mi miatt veri ki a biztosítékot és orvosolni kell a problémát. Valszeg nem egy komoly dolog.
2014. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ertem. Gondolom ugy, hogy egyesével levalasztom az egyes fogyasztókat. Viszont, multimeterrel hogy tudom megmerni mekkora áram folyik at rajta? Marmint a biztosíték szekrenynel ahova a biztit kellene dugni. Csak azert hogy ne verjek folyamatosan kifele a pl 10A @biztiket.

A multimeterben 20A bizti van.

2014. dec. 15. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A kézikönyv mit ír bele? vagy a biztosítéktábla teteje?
2014. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok villanyász, de mintha áramerősséget csak fogyasztó két végén lehetne mérni, feszültséget lehet cska natúrban a biztitáblán. De majd jön egy olyan aki nyelvvel keresi a fázist és foggal blankol, az majd megokosít.
2014. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!