Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszerfal világítás?

Műszerfal világítás?

Figyelt kérdés

Az autóm műszerfalába a világítás elég gyenge szerintem egy pár ki is égett úgyhogy cserélni kell, de arra gondoltam hogy ha már szétszedem akkor nem az eredeti sárga színűt izzókat rakom be hanem egy kéket. Az lenne a kérdésem hogy attól hogy kicserélem átmegy még e műszaki vizsgán?

mert hallottam olyat is hogy emiatt nem ment át az autó műszaki vizsgán..

A másik kérdésem az lenne hogy mennyire nehéz szétszedni egy autó műszerfalát?

Renault 19 chamade autóról van szó. előre is köszönöm a Válaszokat!


2014. máj. 6. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én még nem találkoztam olyannal akit e-miatt nem engedtek volna át.A lényeg,hogy vezetés közben ne vakulj meg.Szétszedni meg annyiból nehezebb,hogy míg más kocsiknál sok csavar fogja,a renaultoknál sok kis műanyag fül,amik ilyenkorra már eléggé elöregednek,úgyhogy csak ovatosan.A másik amire figyelj majd az a kilóméteróra spirál!
2014. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

belülről bármiféle világítás lehet...szóval attól tuti átmegy...

2 nem lehet h csak az erősségállító kapcsoló tekeredett le?

2014. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!