Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem unjátok még a "milyen...

Ti nem unjátok még a "milyen autót vegyek? ", "ki milyet ajánl"? , "ez jó lenne nekem"? Kérdéseket?

Figyelt kérdés
Én elhiszem,hogy ez az oldal azért van hogy kérdezzünk,de az embereknek ennyire lövésük,meg ezek szerint elképzelésük sincs róla,hogy egyáltalán mit akarnak?Én ha venni akarok autót,telefont,akármit egy bizonyos elképzelésem van hogy mit szeretnék!Itt meg napjában több ilyen kérdéssel van összehányva az oldal!
2014. dec. 13. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csak ebben a rovatban, de mindenhol megtalálhatók ilyen állandóan visszatérő kérdések. Érdekes, hogy alig-alig törlik, miközben meg semmiféle szabályba nem ütközőt percek alatt.
2014. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azzal szerintem nincs baj, aki össze tudja szedni milyen szempontok alapján keres autót, sőt tud már 2-3 alternatívára szűkíteni. De aki csak a nagyvilágba keresgél, meg C4 picassot hasonlítgat minivel és hasonlók attól én is falra mászok.

Ennél már csak az jobb amikor teljesen értelmetlenül bármilyen kérdésnél megy a TDI anyázása, vagy éppen túlmagasztalása

2014. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az "jobban tetszik" amikor pl. fiatal, full extrás, klímás, stb... kocsit keresnek 100ezer Ft körül!!
2014. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Azokat amikben egy látszólag autókkal nem nagyon foglalkozó user kérdez bizonyos kritériumokat megadva, azokat nem unom.

Aki csak dobálózik a betűkkel a vak világba, azok meg.. :D

2014. dec. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, ennek oldalnak ezek a 'szépségei'. Hülye kérdések, hülye válaszok. Néha még szórakoztat is. :D
2014. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha ki van írva, hogy pl max 900.000 ft + a többi költéség áráért vennék kocsit, inkább itt és itt használnám max ennyi és ennyi fővel. Ti milyet ajánlanátok? ezzel abszolút semmi bajom nincs.


De van/volt itt egy kérdés, hogy Első autónak milyet? Leírásban: Légyszi részletesen


el lehet olvasni itt van az első vagy a második oldalon. De az ilyet utálom. Azt se mondja meg, hogy mennyiért, azt se hogy hol használná, és amikor valaki írta neki az átiratás költségét, akkor: Az mennyibe kerülne?


Abszolút lövése sincs a dologról és ő van felháborodva, hogyha nem adunk neki értelmes választ. Itt van ebbe a témakörben az első vagy a második oldalon, keress rá ha gondolod.

2014. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért létezik ez az oldal és ez a kategória, hogy megkérdezzék. Mi a baj ezzel? Aki nem jártas az autók világában, az bizony csak annyit tud, hogy szüksége van egy autóra, de nincs honnan tudja, hogy a francia vagy a japán jobb, vagy hogy mivan a dizellel és a benzinessel, és nyilván az árakkal sem lehet tisztában, ha nem ül egész nap a hahu.-n.
2014. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem az a bajom, hogy nem jártas az autók világában, hanem az, hogy maga sem tudja, hogy mit akar és azt sem írja, hogy mennyit szánna rá, azt meg csak tudja, hogy hol fogja használni nem? Városban bevásárlásokhoz, vagy autópályázni fog vele sokat...


Néma gyereknek anyja se érti a szavát...

2014. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt van az a kérdés amelyikről a 8-as írt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__637..


Amúgy nem csak ebben a témakörben, hanem az összesben előfordulnak (SZVSZ az utóbbi időben egyre több) idióta, kitalált kérdés. Vannak emberek akiknek csak a google-t kéne használniuk, de nem, inkább kiírják a kérdésüket ide, és várnak órákat, napokat hogy majd valaki helyettük megkeresse. Sajnos ellustultak az emberek.

2014. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez tényleg nagyon értelmes kérdés,főleg "légyszi részletesen" dologgal fűszerezve!
2014. dec. 14. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!