Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat 126 kis polski Nagyon...

Omgfiú kérdése:

Fiat 126 kis polski Nagyon lent fog a fék erős de lent mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kicseréltem az első fékpofákat és azóta sokkal erősebb de lennt fog mi a baj? mit csinálhatok?

2014. dec. 13. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon úgy néz ki,a főfékmunkahenger úgy döntött,hogy megköszöni hogy eddig részt vehetett a fékezésben!
2014. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beállítottad vagy csak beraktad a pofákat?

Automata utánállítású, vagy még kézi?

Ha automatikus, akkor az automata működik?

Ha kissé behúzod a kézféket, akkor magasabban fog a fék?


Megannyi kérdés...

2014. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Nem hinném de ha nagyon nem megy, kicserélem 2. Ez egy kispolski nem hinném, hogy bármi autómata lenne, utána töltöttem, és minden 3. Fékezésnél fennt fog rendesen köszönöm a válaszolkat
2014. dec. 13. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

" Ez egy kispolski nem hinném, hogy bármi autómata lenne"


Nem autómata, hanem automata. A fék utánállítás, nem a váltó, dobfékes autókon kell valamilyen állítási lehetőségnek lennie!

Közben rákerestem (mert kb. 18 éve szereltem kispók féket) [link]

A képen látható csúszó betétek végzik az automatikus beállítást. A fék szerelőlapon el szoktak rohadni a csapok amikre ezeknek kell illeszkedniük, és olyankor túl nagy lesz a hézag, mélyebben fog a fék.


Viszont ha neked minden 3. fékezésre felkeményedik, akkor akár levegős is lehet.

2014. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valóban elírtam szerintem a légtelenítés lesz, hol van légtelenítő csavar?
2014. dec. 14. 00:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!