Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zárcsere? Golf III?

Zárcsere? Golf III?

Figyelt kérdés

Valami barom fel akarta tőrni a Golfom. Azóta nem tudom kinyitni az ajtót baloldalon. Szétbaxta a zárt belül ahogy feszegette. A kulcs nem is megy bele teljesen. Most csak a jobb ajtón lehet nyitni.

Ki lehet ezt a zárat valahogy cserélni? 5ajtós, kozpontizáras.



2014. dec. 2. 08:08
 1/1 anonim válasza:
Persze hogy ki lehet! Azért nem kell új autót venni. Teljesen egyszerű. Nekem 2 golfom van, de ahogy elnéztem a zár képeket szerintem ugyan az. Ha minden igaz akkor két csavar fogja. Egy ott ahova a kulcsot bedugod mellette van egy díszléc műanyag vagy fém azt kipattintod csavarhúzóval és alatta a csavar a másik meg ahogy kinyitod az ajtót az ajtó élében található a zárral egyvonalban. Semmi bonyolult nincs benne. Odafigyelve és alaposan megnézve mielőtt szétszeded hogy a kilincs gumitömítése feküdjön az ajtóhoz passzoljon. Bárki meg tudja csinálni még te is.
2014. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!