Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson tőcsavar menetfúrás M8-ra?

Simson tőcsavar menetfúrás M8-ra?

Figyelt kérdés
Hello. Simson tőcsavar gyári M6os menet teljesen kikopott. Van M8-as menetvágóm. Ha kifúrom 6.5es fúróval és bemenetezem és veszek olyan tőcsavart aminek az egyik vége M8 a másik M6,akkor bírni fogja? Nem verseny gép,gyári simson.

2014. nov. 23. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Bírni fogja, ez egy bevett módszer a probléma orvoslására. De egyébként nem értem hogy a tőcsavart minek kell kiszedegetni. Miért kopik ki annak a menete?
2014. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Biztosan jó a nagyobb csavaros megoldás is, én viszont mióta használtam HeliCoil javítást, azóta más eszembe se jut. Sokkal egyszerűbb és job eredményt ad.

Kapható Bear Coil néven is. Nekem abból már egy készlet is van. Hidd el kevesebbet hibázol és gyorsabban megvan.

2014. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a megoldás.
2014. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy új blokkdekni.
2014. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a drágább megoldás.
2014. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy olcsóbb, de jobb.
2014. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz.
2014. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom.
2014. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!