Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oroszoknál miért olyan...

Az oroszoknál miért olyan hülye a közlekedési morál? Agressziv vagy bunkó emberek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Én mindig azt mondom, hogy arányaiban hasonló a kölekedési morál a hazaihoz.

Ha itthon is lenne sok autóban kamera és annyian lennénk mint az oroszok akkor ugyan úgy tele lenne velünk is a Youtube.

2014. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Még mindig tartja magát nagyszüleink mondása, miszerint az oroszok nem emberek, hanem állatok.
2014. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha jobban megnézed, azokban az országokban hasonló, ahol nem túl erős értelmi képességekkel rendelkeznek az emberek.

Vagy akár itthon is, a vadvidéken, ahogy távolodsz Budapesttől Kelet észak-kelet felé, úgy egyre gázabb a közlekedési morál.

2014. nov. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem orosz fuggo. Naluk a biztonsagi csalasok es a baleseti "ki a hibas" veszekedesek elkerulese miatt kamerazzak be igy az autokat es termeszetes, hogy a sok kamera sok-sok jutub videot szul, de ha Magyarorszagon is nagyon sok embernek lenne kamera az autojaban es sok jutub jatekos lenne, akkor lehetne boven toltogetni az orultsegeket.


En mondjuk egy masik kontinensen lakom, nekem is van kamera a kocsiba es nekem is sikerult mar felvennem egy ket orultseget par honap alatt, de ha sok ev alatt ezeket osszegyujtom es felteszem jutubra, akkor ez azt a latszatot keltheti, hogy itt mindenki agressziv, bunko, pedig nem az csak ugye a normalis kozlekedest minek toltsuk fel, arra senki nem kivancsi.

2014. nov. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
36%
Pesten sokkal gázabb és erőszakosabbak mint vidékenelkényesztetett nagyképű barmok!
2014. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hülyébb, mint itthon. Ha eléd áll egy gyalogos, hogy nem tudod kikerülni és megállva rádudálsz, akkor miért akar megverni? Mint az, aki megvárja hogy zöldre váltson a lámpa, majd kiszál, hogy becsukja a csomagtartóját. Majdnemhogy még bunkóbbak és még agresszívabbak itthon az emberek. Én itthon pillanatok alatt tudok felvenni 20 olyan videót, amikor más az életemre tör közlekedés közben, vagy akadályozza a közlekedést. A rend őrei meg ülnek a traffipax mögött, és b...nak az egészre. Én már leszoktam a szabáyos közlekedésről, mert értelme nincs, megyek ahogy hagyják.

Hogy miért van ez?

Mert mindenkinek adnak jogsit, sőt annak is van, akinek nem adtak.

2014. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 egybaba válasza:
A nagy sietséget a nagy távolság is teszi az oroszoknál. Ha mondjuk leszállsz Moszkvában a repülőtéren és a taxi 120-150 között megy se biztos hogy odaérsz másfél óra alatt a szállodádba. Minden túl nagy minden túl messze van. Te nem sietnél? Mennél mint az oroszok XD - cupp
2014. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hülyeségeket beszéltek.. Nézzétek meg milyen ott a kresz, teljesen értelmetlen össze-visszaság, ehhez társul az, hogy az oroszok nem tudnak vezetni és még buták is..
2017. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A föld legbutább népsége: Oroszok aztán Amerika, ...

Nem véletlen egymás ellenségei két primitív népség a Bolygó rákfenéi.

2018. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!